Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

matilda

dakujem ale mne sa máli :)) teraz mam 500ml vysoký profil mentor a chcem 700ml extra vysokz profil ES a samoška gulate :))
ja chcem take plne Dčka alebo Ecka :))

strangeemily

lilabmw

idem k Cervenovi do BB,rozmyslala som o tom to je jasne ale neviem ci by si ma pamatal kebyze mu napisem lebo ja som teraz v zahranici,ale neviem no ja som hlavne chcela aby aspon 300 bolo a doktorovi som povedala ze to necham na nom a ako viem tak on dava radsej viac ako menej tak si myslim ze keby sa mi tam aj zmestilo 325 tak by mi to navrhol,jedna znama ide v auguste ku nemu a ona ma 325 navrhnute,vysoka je asi ako ja ale je trocha mohutnejsia ak by som to tak mohla napisat no ma sirsi hrudnik-chrbat, ja som oproti nej drobna a tiez nema ziadny zaklad,no a druha vec je zas ta ze mimino este nemam:)
ach jaj:)toto je strasne hehe tazko sa rozhoduje ja som bola nadsena ked som sla z konzultacky ze mam tu trojku:)a ked to tu citam a kukam fotky tak mam chaos v hlave:D

ewel007

matilda

držim palce :). ja som teraz chora, a ak budu predoperačne dobre tak idem na reopku 18.2, snad bude všetko ok a budem môcť isť, kedže teraz je také obdobie a ja som stale chora od maleho a ten zase so škôlky :/

olivka21

Mamita
mne vobec modelaciu ani nespomenul....povedal,ze peke prisa mj urobi tymi anatomickyji.. ved si pozri napr.nick bella28
ona mala velmi vykojene,my dve sa nechytame a pizrivsa,ake jej dr cerven vycaroval nadherne prsia

lilabmw

matilda

neboj nebudes ich mat na krku oni sa usadia a casom aj malinko klesnu a ten sval ich tlaci dolu takze ich nebudes mat az take.Len chod do toho budes rada 500 uz je nejaka tiaha tak aby ti anatomy za rok neviseli :-)takto budu stale pekne hore

matilda1

angie77

ano jasne dam vediet a urcite aj fotecky poslem ja sa skor bojim nejakych komplikacii infekcie alebo tak ta bolest sa par dni da vydrzat.

matilda1

lilabmw

no na plane mam teraz 15.2 tak ak neochoriem tak pojdem...no ved tohto sa bojim ze aby som to nemala az kdesi na krku:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk