Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Mamita
tak pokial cces okruhle,tak jasne ze aj modelacia je potrebna....a preco necces anatomy? Mala by si to s mensimi problemami ablepsou rekonvalescenciiu... mne dr povedal,ze okruhle by mi vytvoriluvtzv dvojite prso,tak si radsej priplatimvza anatomy avtie sa mi aj biac pacia

olivka21

Mamita
tak pokial cces okruhle,tak jasne ze aj modelacia je potrebna....a preco necces anatomy? Mala by si to s mensimi problemami ablepsou rekonvalescenciiu... mne dr povedal,ze okruhle by mi vytvoriluvtzv dvojite prso,tak si radsej priplatimvza anatomy avtie sa mi aj biac pacia

strangeemily

lilabmw

ahoj ja mam navrhnute 300 VP,ES,no mas pravdu nemam tam nic asi tak ako rita ona tiez nic nemala a ma tiez 300 ale anatomy,no ja som rozmyslala ale zas sa bojim aby som nemala strie a tak...a doktor mi ani viac nenavrhol ani nepovedal ze viac len menej mi dal este ale brala som tie 300,ja som ale velmi drobna,mam opku az na september ale mozno sa bude dat aj skor vybavit lebo som v zahranici.

matilda1

lilabmw

idem ku Trskovi aj prvu opku mi robil on...dododli sme sa na 500polytech extra vysoky alebo vysoky ze uvidi.a asi gulate si dam ze mozem aj aj tak sa mam sama rohhodnut ake chcem.

lilabmw

strangeemily

ahoj a ty pre ake si ides?POzerala som ta v galerke a zaklad teda nic moc ja som mala nieco podobne mozno trosku viac .Pri 300 kach by som cakala u teba taky vysledky Bkosik ale zalezi co chces ty teda.Nechces zvazit u dr.väcsie este mas cas ja len aby si nebanovala lebo cim mensi zaklad tak potom aj vysledok.Kedy mas opku?

matilda1

monikasss

ahoj ano planujem zhruba o mesiac by som mala ist nato.ja mam silikony asi rok a pol anatomy a chcem okruhle teraz.

mamita

Olivia
28.1 k trskovi do BA no mne povedal že ich mám moc dole a keďže som chcela okrúhle... tak aj modelacia..od 410 vyssie VP polytech... tento týždeň ešte obeham interné a aro a v pondelok idem na to ak neochoriem lebo ako naschvál sú všetci okolo mňa chorí a mne už sibe z toho ako sa stale pozorujem :o) prepáč za písanie ale som na mobile ták si to píše ako chce:o)

olivka21

Mamita
ja idem o dva tyzdne k cervenovi,navrhol mi 445 alebo 515ml,anatomy eurosilicone. Modelaciz nepotrebujem,vraj to pekne ten anatomicky implantat vyplni. Ty ides kedy,ku komu a ake impl.?

mamita

Olivka
ahoj prepáč že otravujem ale pozerala som v galerke máme podobné prsia kedy a kam ideš na opku a čo ti navrhol doktor ideš mať aj modelaciu? Mne doktor povedal že to bez nej nepojde tak som zvedavá na výsledok

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk