Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikuska124

babenky prosim poradte mi ako sa dostanem do albumu poslite mi prosim ten link, ja mam aj pristupove heslo aj uzivatelske meno(uz som aj fotky pridavala), lenze som tu dlho nebola a zabudla som ako sa dostanem k albumom...Dakujem vam

Rozalka

Tomaska

nádhnerné ich máš!!! a ako si sa bála že ti budú malé... máš ich fakt užasné... možeš byť max spokojná!!!

angie77

ivava

naozaj je to všetko ešte normálne, aj to pobolievanie aj ztvrdnuté miesta, dokonca pred menzesm sa to môže ešte zintenzívniť tak sa nebojte baby :)

angie77

babule ja som sa dnes zobudila na to ako spím na bruchu :) nieže by sa mi už dávnejšie nedalo, kebyže mi doktorko dovolí skôr tak by som spala na boku už od druhého týžňa, lebo sa mi už dalo :)len povedal že do toho 4 týždňa treba vydržať ...no ale na bruchu aj ked sa mi dalo, som sa bála, no ale dnes si to už telíčko samé vypýtalo :))zvláštny pocit to bol, akoby som ležala na nejakých vankúšikoch,ale velmi príjemné :)) som presne dva kalendárne mesiace po :)

cicimici

ivava

ahoj moja ja som bola na kontrole teraz vo stvrtok a pytala som sa doktora na tie tvrde miesta a na kopu inych veci na tu ruku co si necitim ten kusok aj na to ze ma rano v jednom poboliva a picha..povedal ze je to vsetko uplne v pohode vraj 5 tyzdnov po opke je vraj este kratko na to aby bolo vsetko super..tak sa neboj..uvidis kontrola dopadne super a doktor ti ich tam tak vystlaca ze by ta ani nenapadlo ze sa to tak uz da..:D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk