Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

strangeemily

aj ja som mala navrhnute max 300 a nakoniec sa mi ani tolko nezmestilo. kolko mas obvod pod prsiami ked sa mozem opytat?

ewel007

matilda

no ak sa to podarí :) no ale ani s tými 500ml nemam velke, ked mam volnejšie triko tak sa to stratí, kupujem podprdu C niekedy D už aby sme mali teda uspešne po :)

ewel007

matilda

dakujem ale mne sa máli :)) teraz mam 500ml vysoký profil mentor a chcem 700ml extra vysokz profil ES a samoška gulate :))
ja chcem take plne Dčka alebo Ecka :))

strangeemily

lilabmw

idem k Cervenovi do BB,rozmyslala som o tom to je jasne ale neviem ci by si ma pamatal kebyze mu napisem lebo ja som teraz v zahranici,ale neviem no ja som hlavne chcela aby aspon 300 bolo a doktorovi som povedala ze to necham na nom a ako viem tak on dava radsej viac ako menej tak si myslim ze keby sa mi tam aj zmestilo 325 tak by mi to navrhol,jedna znama ide v auguste ku nemu a ona ma 325 navrhnute,vysoka je asi ako ja ale je trocha mohutnejsia ak by som to tak mohla napisat no ma sirsi hrudnik-chrbat, ja som oproti nej drobna a tiez nema ziadny zaklad,no a druha vec je zas ta ze mimino este nemam:)
ach jaj:)toto je strasne hehe tazko sa rozhoduje ja som bola nadsena ked som sla z konzultacky ze mam tu trojku:)a ked to tu citam a kukam fotky tak mam chaos v hlave:D

ewel007

matilda

držim palce :). ja som teraz chora, a ak budu predoperačne dobre tak idem na reopku 18.2, snad bude všetko ok a budem môcť isť, kedže teraz je také obdobie a ja som stale chora od maleho a ten zase so škôlky :/

olivka21

Mamita
mne vobec modelaciu ani nespomenul....povedal,ze peke prisa mj urobi tymi anatomickyji.. ved si pozri napr.nick bella28
ona mala velmi vykojene,my dve sa nechytame a pizrivsa,ake jej dr cerven vycaroval nadherne prsia

lilabmw

matilda

neboj nebudes ich mat na krku oni sa usadia a casom aj malinko klesnu a ten sval ich tlaci dolu takze ich nebudes mat az take.Len chod do toho budes rada 500 uz je nejaka tiaha tak aby ti anatomy za rok neviseli :-)takto budu stale pekne hore