Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

tomasova
jaaj moja :) Netesim - bojim :) Posledne len citam ake su to bolesti :) A ty sa ako mavas? Uz sa len vytesujes, co? :)

TARA_

Sandrine7
No jasne, len pekne odpocivaj! Hadam mi to zajtra pojde otvorit.
Tak to najdolezitejsie mas za sebou. Dobre sa vyspi a nech ta to co najmenej boli! :)

Sandrine7

TARA

ahoj:) ano uz mam po,lezim doma. bolesti su, teraz na vecer trochu ustupili nastastie a aj tak to dost boli.
do mailu ti potom este napisem pobrobnosti snad zajtra ak bude lepsie,
a dakujem moc ze si na mna myslela.

TARA_

Sandrine7
Ahoj!!! Tak uz to mas za sebou? Prislo i upozornenie, ze som dostala email a nejde mi otvorit schranka, tak ma poraza! Cize neviem, co si mi pisala :(
Mas bolesti, ked pises, ze vsetky obdivujes? Myslela so na teba!

rita149

skoricka

ja som sa prebrala az ked doviezli na izbu tu babu co som s nou bola, aj to som poriadne nevnimala,men bola zima tiez som mala dva paplony a potom zase teplo. Ked som sa prebrla tak som sa naciahla za telefonom a nedalo sa mi :-) jaj teraz uz z usmevom na to spominam. men asi 4 infusky stiekli, dychat som len cez brucho mohla nie aby sa hrudnik nadvyhol.Ja som si zase spomenula na pôrod kamoska co rodila ze boze ako to mohla vydrzat az to takto boli :-) to ze som krava ze som isla na opku som si pomyslela az doma ked mi bolo zle ze ani polohu na spanie som si nemohla najst :-) ale prežili sme!ja nelutujem ze som isla do toho akurat lutujem ze som mala uz davno ist na opku!!!

cicimici

Myshka001

ahoj..no jasne nie je problem poslem ti foto ale az tak okolo utorku ak ti to nebude vadit lebo momentalne sa mi neda a dovtedy planujem aj nejake podprsky nakupit aby bolo v com fotit..kedy ides?a kam bb alebo zv?a aka je tvoja vyska a vaha?

matilda1

0705bubu

dakujem moja...no az na tie vybavovacky okolo toho zase a aj sa trochu bojim ale uz viem do coho idem...no asi to este raz skusim a vdaka za radu ty mas tie gulate sa mi pacili na tebe a aj nove fotecky paradne mas.

0705bubu

matilda1
wwaauu ze 500 paraada ze sa ti daju dat aj gule no ja by som sla do tohooo :-)))uz len za to ze mas uz implose tak sa ti pekne usadia aj gulate a budes mat hore pekne vytvarovane a plny vystrih bez podprdy:-))) drzim paleec cica

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk