Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

skoricka

ja som sa prebrala az ked doviezli na izbu tu babu co som s nou bola, aj to som poriadne nevnimala,men bola zima tiez som mala dva paplony a potom zase teplo. Ked som sa prebrla tak som sa naciahla za telefonom a nedalo sa mi :-) jaj teraz uz z usmevom na to spominam. men asi 4 infusky stiekli, dychat som len cez brucho mohla nie aby sa hrudnik nadvyhol.Ja som si zase spomenula na pôrod kamoska co rodila ze boze ako to mohla vydrzat az to takto boli :-) to ze som krava ze som isla na opku som si pomyslela az doma ked mi bolo zle ze ani polohu na spanie som si nemohla najst :-) ale prežili sme!ja nelutujem ze som isla do toho akurat lutujem ze som mala uz davno ist na opku!!!

cicimici

Myshka001

ahoj..no jasne nie je problem poslem ti foto ale az tak okolo utorku ak ti to nebude vadit lebo momentalne sa mi neda a dovtedy planujem aj nejake podprsky nakupit aby bolo v com fotit..kedy ides?a kam bb alebo zv?a aka je tvoja vyska a vaha?

matilda1

0705bubu

dakujem moja...no az na tie vybavovacky okolo toho zase a aj sa trochu bojim ale uz viem do coho idem...no asi to este raz skusim a vdaka za radu ty mas tie gulate sa mi pacili na tebe a aj nove fotecky paradne mas.

0705bubu

matilda1
wwaauu ze 500 paraada ze sa ti daju dat aj gule no ja by som sla do tohooo :-)))uz len za to ze mas uz implose tak sa ti pekne usadia aj gulate a budes mat hore pekne vytvarovane a plny vystrih bez podprdy:-))) drzim paleec cica

matilda1

nanka

ja som po opke rok a pol a super na kozenky som si tak zvykla ze ani neviem ze tam mam nieco cudzie su makucke pekne sa mi daju do podprdy spim na brusku uplne v pohode ja za seba max.spokojnost akurat planujem reopku ale kvoli velkosti nie kvoli nejakemu problemu zdravotnemu.

matilda1

0705bubu

ahoj no ja tak isto presne...no bola som dnes na konzultacii tak sme sa dohodli ze by mi mohol dat aj okruhle aj anatomy tak si to mam rozmysliet tych 500 by slo ma opat pomeral a vsetko vysvetlil a ak chcem tak 15.2.ma zoperuje tak mam dilemu teraz ale asi sa rozhodnem pre tie okruhle:)

Myshka001

cicimici

ahoj, pozerala som tvoje fotky, tiež idem k doktorovi Červeňovi, a mám "predpísané" 325 VP, presne ako ty.. rada by som videla viac fotiek.. nemohla by si mi ešte poposielať nejaké foto na 1michaelamitasova1@gmail.com? :) bola by som ti velmi vďačná :)

nanka

kočky

a vy vsetky co uz mate dlhsie po opke, povedzte ale uprimne - citite sa uplne ako predtym? to znamena ked ste nic nemali "vlozene" v tele? ako vobec to nevnimate? strasne ma toto zaujima, neviem si to vobec predstavit :)

skoricka

Rita

no My sme mali asi rovnake pocity, pretoze ja som to tiez strasne znasala :D som sa presne ani nadychnut nevedela, jak som sa zobudila, sestricky tam kmitali hore dole, som nevedela zaostrit, lebo som mala ten gel v ociach, vsetko tam pipalo, strasne horuco mi bolo, bo som bola zakryta dvoma paplonmi :D a nevedela som dychat, aj zakaslat mi trebalo, lebo som citila jak ma skrabe hrdlo od toho co Ti davaju dnu pri zavadzani anestezy a nedalo sa, lebo tak ma strasne vsetko bolelo, mala som tlak, ale hlavne ta bolest bola strasna :/ normalne, ked si na to teraz spomeniem, az ma bolia cicky :D a vtedy som si tak v duchu povedala, ze Ty hlupana! :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk