Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

olivka

ciao moja, nestresuj;) este mas cas:))

... dostanes krasnu anjelsku kosielku a kompresne antitromboticke sexy pancusky

sorko, boli sme na dovci, poslem foto soon;)
tes sa na nove bambulky a dokimu maximalne doveruj je svetovy a nemusis o nom pochybovat, vybrala si si super...ten posledny odkaz vobec neber do uvahy, ktora normalne ziena by ostalo doma keby videla, ze nieco s prskami nie je ok? a pride o dalsie 3 mes.? vymysel.. never tejto story...
.. pricom dokino dava na seba a Dr. Koperniecha cislo keby cokolvek a zodvihne hoci o polnoci;)

pekny dnik vsetkym,idem vybalovat:*

rita149

janica25

nestresuje je to normalne, aj ja ked som si presla prstom po hrudniku nad prsiamu tak to bolo tkae neprijemne ako keby sa mi tam nieco prelievalo, zblkalo,pukalo.Je to normalne, musis len vydrzat.Ja ked som bola pestne tyžden po opke si pamatam moj frajer uz bol taky vynervovany somna ze povedal ze on zavola doktorovi nech mi tie implantaty vyberie ked stale mrnčim za nieco. ja som len lezala teda vlasten tay polo sed, leb aby som sa nehybala a nic neboelo.Musis vydržat, nebojsa všetko to prejde.Nietore baby to boli viac niektore menej.Nie vsetky mame rovnaky prah bolesti.Ja som bola 10 dni bez pohbu na posteli,mamina mi papat naberala , vlasy umyvala fraje sprchoval a ked som sa chcela posadit tak mi pomahala, skratka ja som bola tiez ko!Na vsetko hakliva, podprsenku som si odlicovacimi tamponami podkladala po obvode co ma to tlacilo :-) nebojsa o chvylu si uz z usmevom budes na to spominat čo všetko si prežila a potom si poveis isla by som do toho znovu!Ja nelutujem nic, kedy kolvek by som isla este raz!!!

rita149

janica25

nestresuje je to normalne, aj ja ked som si presla prstom po hrudniku nad prsiamu tak to bolo tkae neprijemne ako keby sa mi tam nieco prelievalo, zblkalo,pukalo.Je to normalne, musis len vydrzat.Ja ked som bola pestne tyžden po opke si pamatam moj frajer uz bol taky vynervovany somna ze povedal ze on zavola doktorovi nech mi tie implantaty vyberie ked stale mrnčim za nieco. ja som len lezala teda vlasten tay polo sed, leb aby som sa nehybala a nic neboelo.Musis vydržat, nebojsa všetko to prejde.Nietore baby to boli viac niektore menej.Nie vsetky mame rovnaky prah bolesti.Ja som bola 10 dni bez pohbu na posteli,mamina mi papat naberala , vlasy umyvala fraje sprchoval a ked som sa chcela posadit tak mi pomahala, skratka ja som bola tiez ko!Na vsetko hakliva, podprsenku som si odlicovacimi tamponami podkladala po obvode co ma to tlacilo :-) nebojsa o chvylu si uz z usmevom budes na to spominat čo všetko si prežila a potom si poveis isla by som do toho znovu!Ja nelutujem nic, kedy kolvek by som isla este raz!!!

janica25

Nadranka

ty si mala tiez na jednom prsniku opuch aj ty si mala hned na vrchu toho opuchu ked si si po nom presla teke zblnkotanie?lebo ja stresujem ci je to normalne?a kedy si bola fit ako dlho si mala bolesti?

janica25

dievcence poradte prosim

ja som dnes siedty den po opke prsia ma stale bolia stipu hlavne ked stpjim to vudrzim max 5 min a musim si lahnut aj vy ste boli tak dlho odpisane?a dalsia vec jedno prso mam opuch a ked som si ten vrch toho opuchu jemne prechadzala tak tam robilo take zblnkanie akoby som mala az tak vysoko ten silikon alebo co to je?ja som myslela ze to je len opuch ale ten zvuk ma nalakal ci to nieje neaky problem.velmi dakujem

monikasss

smejo251

ja som bola tiež operovaná cez menštruáciu a nebol najmenší problém a moja spolubývajúca na izbe dokonca prvý deň menzesu. Vraj to je moc nadnesené že neni problém operovať v tomto období. Len nám obom dali jednorázové nohavičky na opku a bolo.
Veď neodložia Ti opku pol roka naplánovanú len kvôli menzesu hlavne keď ho má niektorá hocijako.

rita149

eelle

pas do kríža sa nosi tak ze jedno prsko ti tlaci dole a druhe hore. nevime či sa chapeme ale dufam ze ano :-) zapina sa to na hrudi na ten suchy zips.ne jednej strane budes mat pas pod a na druhej nad prsíčkom.

eelle

Baby prosím vas ako sa nosi ten pas na kriz? To si ho mam dat normalne cez obidve prsia alebo vazne nejak do kriza?:D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk