Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Lucus
z bezpecnostnych dovodom musis sem najprv prispievat,oťukať sa a potom posles fotku svojich pŕs (bez hlavy) na galeria@zoznam.sk
motaju sa tu totiz barsjaky uchylaci a neradi by sme sa videli na nejakych strankach,ako nas ponukaju na eskort :) aj ked mna by mohli zatial pouzit ako antikoncepciu pred sexom ....hihihi

lucus

dievcata ako sa dostanem do galerky rada by som si pozrela pred a po.ja sice este nemam silikony ale neech sa mam naco tesit.termin mam v marci

smejo251

zuleko
okruhle???!!dalaby som ruku do ohna ze natomicke.Dnesna konzultacia u dr.hudakovej sa nekonala lebo mi volali ze ochorela a presunuli ma na dalsi utorok:-( uz si myslim ze je to znamenie:-)
zuleko teba ja povazujem uz za odbornika na tomto fore :-)tak preto sa teba pytam.Som zvedava co povie mne co mi doporuci,chcem pekne prsia :-) nie velke nie male a aby vyzerali co najprirodzenejsie tak uz aby som ich mala nemozem sa dockat hoci sa trochu bojim :-(
moja znama co som to s nou prezivala bola pocas menstruacie na operacii a mala strasne bolesti.zatajila ze ma mrchu a potom trpela,no hruza dufam ze normalne to az tak neboli:-(

Amina

Didina, ak myslíš Šišku z Ružinova utekaj kade ľahšie. Keby som sa mu pred 4 rokmi zverila chodila by som teraz asi po psychiatrii.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk