Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

Serena-jj tak budeme skoro narovnako ja idem 17.6. ale ja idem do Ba mudr.racz je super velmi sa uz tešim a hrozne je aj prijemny :)

VeVerka11

Sandritta
Ja keď som skúšala prsia, čo má kamoška tak boli riadne mäkké a myslím si, že si s tým o niečo lepšie ako ja, ja ich ešte poriadne nespojím a to ich mám blízko seba. Občas mávam aj ja takú dilemu ako ty.
Ja mám vkladané implantáty cez pazuchu a doktor mi povedal, že nemám ničím potierať, že je to úplne zbytočné. Jazvy sa hoja pekne, že len antiperspirant mám dávať, aby sa skôr vysušili a zahojili. To je všetko :)

Serena

Anna.m
ahoj, ja som chcela cim skor, navrhol mi 23.6 a ja ze ci sa neda skor.bol velmi ustretovy, dohodli sme sa na 18.6.skor sa nedalo, lebo nebude na klinike pritomny od 9.-13.6, ak sa dobre pamatam. platim 3150, vratane predoperacnych. zaloha pri rezervacii terminu je 400eur.

Serena

Nataša 548,
tak ti gratulujem a super, ze to tak dobre zvladas:)
ja som mala vcera konzultaciu, hned som si aj dohodla termin, zlozila zalohu, takze teraz len cakat a dufat, ze sa nic neskomplikuje a budem moct podstupit zakrok..idem k Dr.Mladekovi..inak mas celkom dost tych ml, ja maximalne mozem 300ml. velmi si prajem plnsie becka, tak dufam, ze sa zadari:)..

Sandritta

VeVerka11,

Dakujem, tak si ma upokojila, vsetko ma asi svoj cas, ked uz som dakedy taka nedockava :D Hlavne stale neviem ze asi ako zmaknu, to som najviac zvedava... Sice su uz prska pohyblive, no dakedy neviem ci mi ich drzi podprsenka alebo prska drzia podprsenku :D A hlavne nie kazda podprda mi sedi, lebo tie prsia sa do nej tak nerozleju, teda sa neprisposobia, ta podprda sa musi...

Prosim Ta a ako staras o jazvy?

bobcatko173

anna.m

ja idem 15.5. na opku a dr. mi povedal, ze v juli uz mozem ist aj na dovolenku..netreba sa bat nicoho :) akurat sa bojim tepla v tom skafandri ale inak do 6t. si fit :) aspon teda dufam, ze aj ja budem :)

anna.m

baby ako to je po operacii? ako dlho sa nosi ta specialna podprsenka? asi nieje dobre sa dat operovat v lete,by som nehola chodit sa kupat?!?!

VeVerka11

Sandritta

Ahoj :) ja som uz tri mesiace od opky a tiež mám prsia ešte dosť tuhé a pevné. Kamoške trvalo až pol roka kým to zmäklo úplne, takže to bude ešte nejaký čas trvať, kým to bude podľa našich predstáv :) :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk