Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

Sandritta-aj ja som mala obavu ze mi neprime telo silikon ale snazim sa nemysliet na to ja mam opku za 44 dni tiez sa uz velmi tešim

jajakarinka

Zuzanab17 ......no prve dni som chofila ako stara zena a ked som isla von tak som sa citila ako keby som behala maraton :-) ale kazdy den to bolo lepsie :-) a na dovolenku uz pojdes ako krasna prsnata zienka to bude super pocit uvidis :-) a pooperacnu podprdu ti dal aku velkost? Juj sa tesim s tebou lebo viem ako sa citis a tesis:-)

zuzanab17

JAJAKARINKA
Nebojím sa, teším sa moc!!! A verím že aj bolesť zvládnem....nie som taká náchylna na bolesť aj keď človek nikdy nevie... Už nech ich mám ;))), prvé dni budem mať kľud....potom sa už musím pozbierať, a po 14 dňoch verím že budem fungovať úplne aj známa taj bola a po 12 dňoch išla do práce bezproblemov....
Veriiim že budem patriť medzi ženy ako ty, že budú veselo behať hneď po opke ;))

zuzanab17

JAJAKARINKA
Áno áno kraaati teším sa fest, aj keď sa obávam veľkosti ale mne sa i tak páčia skôr väčšie ;))) Trošičku sa aj bojim ale to je skôr taký pocit že sa to blíži, keby sa teraz dalo posuniem čas.... Ako si ty teraz na tom....
Ja mám stres len z toho že ideme na dovolenku na konci júla. To bude akurat 8 t.po opke, tak verím že bude všetko ok.

jajakarinka

Zuzanab17 ........ja som po opke nemala bolesti nic len take strasne palenie ako ked sa spalis stipkanie a ako keby ma niekto silno zviazal popod prsiami ale bolest ziadna ....a teraz uz super ani neviem ze tie prsia mam kolko krat sa chytim ci su vobec tam:-) len stale si davam pozor a som opatrna doma uz skoro vsetko robim no a mam 2 rocnu dcerku tak sa nenudim ....ale prve dva tyzdne som nic nerobila vsetko robil priatel aj okolo malickej .....neboj sa ale tes saaaaaaaaaaaaaaa:-) no ako som tu citala si vysoka aj miery mas akurat na tu velkost co ti dr navrhol ver mu on vie co robi :-) tak mne by som tam toho este vela zmestilo mi povedal len ja som nizka a na mne by moc velke prsia vyzerali smiesne a neprirodzene :-)ale ked som mala 20 rokov som mala krasne stvorexky :-)

zuzanab17

JAJAKARINKA
Áno áno kraaati teším sa fest, aj keď sa obávam veľkosti ale mne sa i tak páčia skôr väčšie ;))) Trošičku sa aj bojim ale to je skôr taký pocit že sa to blíži, keby sa teraz dalo posuniem čas.... Ako si ty teraz na tom....
Ja mám stres len z toho že ideme na dovolenku na konci júla. To bude akurat 8 t.po opke, tak verím že bude všetko ok.

jajakarinka

Nikxx... daj si tie375 to je len malinky rozdiel ...ja som to tiez zmenila s 350 na 375 a nelutujem a dobre som urobilaze som si zmenila velkost:-)

jajakarinka

Zuzanab17...aaaaano uz viem:-) dakujem za pozdrav :-) pozdravujem aj ja mirka:-) uz sa ti to krati ides 31 maja vsak? Ja idem teraz 15 maja na 2kontrolu tak som zvedava co mi povie:-)

jajakarinka

Kosticka123.....a spokojna si ? Viem ze nieco take je v martine ale nikoho nepoznam co ma od neho prsia akurat jednu kocku ta bola v martine a je velmi spokojna len neviem ci bola u toho doktora co ty ..inak ta obdivujem ze to zvladas s dietatkom tak kratko po opke len bud velmi opatrna a davaj si pozor...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk