Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Rita
Presne ako pises.
a k tomu koperniechovi ....ja ked som bola na konzultacke a mala som sa vyzluect,tak som sa ho pytala,ci bude aj on pritomny a on ze samozrejme ;)))) a ja ze prepacte,ale takyfesak ako vy nevyzera velmi doveryhodne a aj s cervenom sa na mne zabavali :)) mna este len caka opka vo februari,tak som zvedava,ako dopadnem...koperniech chodi aj do zvolena s cervenom? Neviete? A teraz otazka pomimo : dnes som nakupila nejke flasky,cooolady,kavicky,....mozem to tam dokimu a setrickam nechat? Bude na to nejaka prilezitost?

cicimici

priajam sa k rite149 tiez sa mi to zda nejake cudne bo na kontroly k dr. cervenovi sa chodi na stehy na 10den poto po mesiaci a potom uz len po roku..takze sa nechcem nikoho dotknut ale zda sa mi to nanajvys divne..napisat takto naostro kritiku jeho meno zvyraznit velkym pismom a obvinovat ho ze chce len zarobit..neviem nezda sa mi..ani z vlastnej skusenosti ani celkovo..sestricka vravela ze iba prs mal doktor za tento posledny rok vyse 460 a to ma aj kopu inej roboty..takze netvrdim ze je neomylny ale o prachy a ine blbosti mu isto nejde..

rita149
si bola vyberat to znamienko?a o kolkej si bola?ja som bola tiez dnes na kontrole..

rita149

a zabudla som dodat

dnes som bola v BB a Mudr.Koperneich ma fakt zlate ruky, to som v živote nevidela tak krasne šitie, jazvyčku nie je ani vidieť.Len tenulilinka čiaročka.Takže teraz sa musím ja starat a davat pozor aby som to nepokazila a neroztiahla sa.Potom pošlem foto.

rita149

olivka21

no zaujimave veci píše ta slečna :-)
len keby bola fakt operovana u Mudr.Červeňa tak by asi vedela že stehy sa vyberajú tak na 10 den, to vyberal aj mne tak.Píše tam o kontorlach, tak k tomu napišem len tolko ze poznam baby co boli na vybrati stehou a viac nemuseli ist na ziadnu kontorlu! nie ako ona po pol roku po 3 mesiacoch atd.Ja som bola po roku v decembri.bola som teda už viac krat u Mudr.Červeňa a je to super clovek a verím že by sa to dalo normalne vyriešit ked je slečna nespokojna že nema prsia rovnake, le to nema skoro ziadna z nas uplne rovnake.

nadranka

olivka21

To je podľa mňa zas nejaký ďalší výmysel na dr. Červeňa. Aj medzi plastickými chirurgami existuje konkurencia a rivalita.

Majka1910

lucus
ahaa tak ty estelen pojdes na opku. a ku komu ides? verim, ze sa uz tesis, ja som sa tiez nemohla dockat operacie a nakoniec to strasne rychlo cele ubehlo. Daj na doktora, ked ti poradil ES tak asi vie preco. Ja mam 310ml gulate stredny profil. a som spokojna, akurat tak ze uz mi pridu male :). ale tak to skoro kazdej babe tuto z fora.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk