Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

janica

ja som tiez mala take bolesti ako opisala nadranka, ze ani pohar vody som si nevedela zobrat, ani absolutne s niecim manipulovat, vydrz tych prvych 10 dni. Ja som mala velke bolesti, lutovala som to, ze som sa na to dala a nechapala ako to ine mohli podstupit. Lenze potom ta bolest aj vsetky tie neprijemne pocity ustupili a zabudnes na vsetko co bolo :) Drz sa dievca a odpocivaj :)

nadranka

janica25

Ja som si prsia obzerala a chytala len po 10. dňoch ako mi stehy vybrali, ale viem že som počula často žblnkotanie. Po opke mi vravela sestrička, že také zvuky budem počuť a že to je v poriadku, tak som to neriešila. Ale to prejde časom. Tých 10 dní bolo u mňa kritických, keď sa to striedalo s bolesťami a stavmi, že už som v pohode. Každá to máme inak, ja som dosť štíhla a mala som imploše cez pazuchu, tak asi aj preto som mala väčšie bolesti. V deň opky a deň po nej, som sa ani po pohár vody nemohla načiahnuť :-)

Flashka

Ahojte baby. Tiež chcem ísť na operáciu ale niesom rozhodnutá kam, ale určite niekde v rámci TN alebo BA kraja. Mohli by ste mi prosím napísať vaše skúsenosti s klinikou Avelane v nitre alebo klinikou v Pezinku? Zaujíma ma hlavne u koho ste boli aká bola cena a vaša spokojnosť. Veľmi mi tým pomôžete. Ďakujem

barbora10

ahojte dievcata.ja mam po operacii uz 3 roky a taktiez sem-tam nakuknem.drzim vam vsetkym palce,nech ste s vysledkom maximalne spokojne,co najrychlejsiu rekonvalescenciu a aby ste si nove prsia iba uzivali,tak ako to robim ja:)nebolo jedneho dna,kedy by som tento zakrok olutovala a to aj napriek tomu,ze s implantatmi kojim uz vyse 8 mesiacov.prsia mam stale krasne,tvarovo sa zmenili minimalne,nemam nijake komplikacie a mliecka na rozdavanie,takze to ide bez problemov aj so silikonami.

pozdravujem aj teba rita:)

a aj doktora červena,ktoremu dakujem za dobre odvedenu pracu!

janica25

rita 149

ty si uz rok po opke a chodis este stale na forum ta obdivujem ze to dalej sledujes a radis nam ostatnym ktore idu na to.ty mas krasne tie prsia by som povedala ze nie 300 ale viac.ten nas doktorko robi ozaj super robotu.a s nostekom si spokojna?tusim aj ten ti robil ze?

janica25

rita149

je to tak ja si tiez hovorim musim vydrzat lebo ten vysledok stoji za to neviem sa na to dockat.ja pritom znesiem vela ale mala som tie bolesti hrozne a to my hovorila aj sestricka niektora na piaty den uz robi a ina aj 10dni ma bolesti zalezi od stavby tela ci sportovala al. nie a kazda ma iny organizmus.no dakujem ti este raz musim uz len vydrzat.

olivka21

kimka konecne!
ja uz som si myslela,ze ked mas cecule,tak seres na nas ! Posli mi prosim nejake fotky,nech vidim,kludne aj na olivka@centrum.sk ,ak necces do galerky... ale myslim,ze aj osttne baby potesis. A kde ste dovolenkovali? More,hory? A ako bambulky? Liecia sa? Zvladli holiday?

rita149

janica25

ja som tiez stersovala, sledovala sa velmi.Nebojsa implantaty su pevne to len tak nepraskne, na konzultacke si si mohla vyskusat co vsetko vydrzia, mozes ich krutit, stlacat proste su fakt pevne, toho sa bat nemusis ze by praskol :-).Ja som si ledva gatky stiahla ked som isla na WC :-))) nebojsa nie si sama co zazivali taketo stersy.Len sa teš že maš krasne prsíčka! uvidiš ked pojdes na vybratie stehou tak tym dnom zmyzne vsetka bolest.Mna to potom este rano chvilu pri vstavani bolelo, teda ani nei bolest ale take neprijemne tlaky, ale aj to prešlo.Ja som si tiez po opke hovorila boze ved ja uz nikdy nic neudrzim v tych rukach ani ich nezdvihnem a neviem co vsetko :-) Je to normalne ze to boli, pali, stipe, puka, zblnka a neviem co vsetko.Fakt zalezi len na to kolko ktora vydržime, moj prah bolesti je nizky alebo ziaden lepsie povedane :-). ale ked sa ma niekto opyta ci by som isla este raz tak bez vahania aj dnes! oplati sa to vydrzat.