Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

olivka
asi na ten članok stratili slová ako aj ja...za poplatok korekciu je to trosku drzé..to ako keby sa mi s prsiami niečo stane do roka zas si vsetko platím?ako normalne nemam na to slov...

matilda1

0705bubu

ahoj ako sa mame?co kozenky?som pozerala nove foto pekne pekne mas:)ja idem zajtra k doktorkovi potom ti napisem co mi povie na tu reopku...tak pekny den vsetkym

lenka19796

jooj ako rada by som dala fotky do galerky..mam ich aj odfotene ,ale som u mamy na slovensku len na dovolenke do konca januara,a hlavne kvoli tej operacii,mama mi je pri malom yzatial a samozrejme nemam tu kabel na stahovanie fotiek a do jej pc sa neda stiahnut cez pametovu kartu..aka by som bola rada keby ste ich videli a posudili ..na konci januara ,zaciatkom februara urcite poslem foto do galerky aj z terajska a aj potom..tak len dufam ze to bude ok. aj tak dakujem dievcatka,velmi si to tu citam a pomaha mi hocijake info..

smejo251

zuleko
moja budes taka dobra napises mi ake si mala tie prve?videla som ze 390ml a znacku ale ten profil este mi napis prosim aky profil si mala.dakujem

janica25

ivavaa

a nemala si tie gazy take zatecene.lebo ja trosku mam a na jednej strane aj podprdu od toho co sa mi posunula prec vata lebo je tam len tak neprilepena.je to asi normalne ze?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk