Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

janica25

len to vydrž, ja som mala napríklad alergiu na ten leukoplast, vidno to aj na mojej prvej foto po opke a strašne ma to štípalo neskôr ked mi dal dole leukoplasty aj svrbelo..vydrž do kontroly..a tá podprda musí byt tak stiahnutá prvé dni úplne natesno

Rozalka

Skoricka

v pohode sú a dúfam že ma už nič neprekvapí... idem teraz v piatok na kontrolu po 2,5 mesiaca a pomali skúšam aj lyžovať ...

ivava

janica
vieš spominam si ja som mala pod prsiami polepene a tiež ma to stipalo ale len tam kde bol ten leukoplast pod prsiami...a nestláčaj si nič...

janica25

skoricka,ivava

dakujem dievcence za odpoved.ja som si skusila povolit trochu ten pas a sa mi trochu ulavilo.rozmyslam ze ci to nemoze byt aj malou podprdou lebo sa citim riadne stlacena hlavne tie miesta ktore mam polepene paskou ma stipu a stred medzi prsiami to ked si stlacim tak to je bolest a to stipanie.

skoricka

Rozalka

dakujem moja, Tvoje prska ako? :)

Janica

tych 10 dni by som Ti radila vyckat, kazda to inak prezivame, mna to tiez hrozne bolelo, ale palenie som nepocitovala...

Mercedes

podla mna si muz! hehe :))

ewel007

baby

zajtra som mala mať ešte jednu konzultaciu pred opkou ale som žial aj s malým ochorela :((
myslíte že by sa to mohlo odraziť na výsledkoch s predoperačných? tie budem mať niečo pred opkou alebo v den opky, zatial neviem..dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk