Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

velkeprsia

ja si myslím že s tým chudnutím to neni také strašné, ja som schudla 7kg za mesiac hned od operácie a imploše mi akurát viac vynikli, je pravda že môj tuk (základ) aj keď ho na prsiach moc nebolo je preč ale prsia sú stále rovnaké. A to som schudla bez cvičenia hornej polovice tela. Ono záleží na musculatúre. Ak si zvyknutá makať a si pevná telo si pamätá. Mne nič proste nekleslo ani sa nezdeformovalo.

janica25

baby poradte uz som to tu pisala v sobotu som mala opku a bokesti stale brutalne akoby mi horela stipala hrud je to fakt normalne chvilu stojim a hned to zacne xe musim utekat do postele stale rovnako.ja mam stresy ci mi to telo prijme ci to nieco neznaci.

rita149

v girl
to je jasne ze tam nevidíme ani augmentaciu ani mastopexiu lebo neverim ze to mercedes podstupila. implantaty nema to je jasne a uz vôbec nie mastopexiu kedze to mala podstupit v septembri a na foto nie je ziadna jazvycka čo je podla mna az nemozne.

TARA_

*campa som samozrejme myslela, nie campus. Nie som pri pc, tak mi to tu samé dopisuje slova a niekedy si nevsimnem, sorry.

Lucia83

Tara
Neboj vsetko zvladnes. Aj my sme to zvladli co mame deti. Ma ti kto pomoct tak klud, neboj. Som taka zvedava na tvoje prve foto. Hned z nemocky ako tomaska sa pofotis :-)
Nikdy nezabudnem na jej prvu foto co mi poslala. Po narkoze si rozopla kozanu a pocvakala sa:-)
Zdravim ta ciculka. No budes vytrcat na tebe takej chudunkej budu fakt super. Nalozene ich budes mat uvidis.

Monitaaa

mercedes
nerozumiem čo sa rozculujes, ved pokial ti krivdime, jednoducho odfot nejaku jazvičku po tomto zakroku :D

TARA_

Rita149
Máš ich fakt pekne a sú super aj kvôli tomu, ze nie sú take do oči bijuce na prvý pohľad,ze sú umelé,vyzerajú prirodzene a keď das podprdu, tak sú fakt riadne.

v girl

mercedes
mne dakovat nemusis....augmentacia a mastopexia su 2 DOST rozdielne zakroky...a ani jeden nevidim prepac. aj ked sa vlastne nemam za co ospravedlnovat..kebyze sa chces dostat do galerky a fakt ti nieco nefunguje,,napises to tu verejne a zajacik by ti hned vsetko vysvetlila..ty si pisala mne na moj mail...takze je uplne normalne,ze dam vediet zajacikovi a podelim sa tu o to so zienkami,ze co si o tom myslia...to je cele...

TARA_

Veru si sisina riadna :) ty si tiež taká utlucka a bomby máš riadne ;) ty sa teda môžeš poriadne vytesovat. Ja sa ešte obávam toho všetkého,ved vieš, bolesti, neschopacka budem, maly do toho :) tak konečne už nebudem na stretku vytrcat z kolektívu ;) A áno, okruhle.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk