Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikxxx

Ahojte kocky :) mne sa to uz tiez krati... no stale rozmyslam ci dat 350ml alebo 375ml, mam este trochu casu na rozmyslenie. Co myslite? Bojim sa ze to uz bude vela...

zuzanab17

Ahojte kocky, už sa mi to bliiizi, Straaaasne sa tesiiim, ešte 26 dní a budem mať kraaasne veľké prsa.... Už odpočítavam dní.

JAJAKARINKA
Nepoznáme sa osobne, ale od vás máme odporúčanie, pozdravuje môj Mirko...Domysleli sme te si to ty zo ZA :)))))

Už vieees????

kosticka123

jajakarinka
Hej v Žiline, Dr. Prídavka, operuje len v piatky v Źiline na klinike ŽILPO inak je martinčan a operuje tam.

Ďakujem za privítanie,,,fotky pošlem.

anna.m

Sandritta Ja by som mozno isla na konzultaciu v juny a operaciu by som chcela na jesen. este niesom 100% rozhodnuta. tu cenu som aj ja pozerala ze asi tu v NR v avelane je najvyssia. ale ked je to kvalitna praca nevadi mi si priplatit.

PajaZH

Ahojte baby. Ja to mám dnes za 21 dní, už sa neviem dočkať a odratavam dni ;-) dokonca sa mi do rána prvý krát snívalo aj o operácií ale už neviem čo :-D :-D zatiaľ sa viac teším ako bojím, tak dúfam to tak ostane.

Sandritta

rose59,

Teda wauw, ani by som nepovedala ze mas tolko ml. Mas ich super! ;)))
Tusim uplne kazda by sme zniesli este o nieco vacsie :DDD Aj ja teda.

Sandritta

anna. m

Ahoj, ja som bola operovana u Mudr. Mladeka v Nitre koncom tohto februara.
Na opku som cakala asi mesiac, no mala som kamosku na recepcii, tak mi tak pohladala skorsi termin, doktor mi chcel dat az o 2 mesiace, ale cakacky su individualne, podla toho ako su vytazeni.
Ja musim len chvalit, ci doktora, sestricky, anesteziologa. Klinika je krasna, cista, super. Infekcia je strasiak, no preto som si aj vybrala tuto kliniku, prifesionalnym pristupom a vybavenim sa da minimalizovat. Silikon je hypoalergicky, teda nema ho Tvoje telo preco neprijat. No cena tu je vyssia, 3000€, ja som na cenu nepozerala, v prvom rade som chcela byt na 100% ista ze som na spravnom mieste :))
Keby si chcela nieco vediet, pytaj sa :)

Ria1505

Ahojte dievčatá, ja idem budúci týždeň na opku. Teším sa a zároveň sa bojím. V ten deň to bude masaker ako sa budem báť :) s pani doktorkou som sa dohodla na 460ml guľaté a vysoký profil. Už asi od základnej po tom túžim, len som dosť "bojko", že či sa preberiem a podobne ...

anna.m

tak ja tiez rozmyslam nad silik. prsiami,teraz nemam svoje ziadne. Bolesti sa nebojim len mam obavy z moznej infekcie alebo ze mi ich telo dobre neprime. nechcem vyhodit 3000€ a nakoniec nemat ziadne prsia. ake caste su komplikacie? Isla by som asi Mudr. Mladekovi. Ako dlho sa u nho caka na konzultaciu a na operaciu,kto u nho bol? poradite

rose59

Sandritta dakujem ..
Mam anatom. ES pod sval stredny profil 515 a v druhom 435ml. S jedlom rastie chuť :-) väčšie by som kľudne zniesla pretože vyzerajú prirodzene väčšie ..po detoch nieco výmyslim :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk