Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

Idem budúci utorok, čiže chvíľku po tebe :) Som aj ja veľmi zvedava ako dopadneme :) máš pekný základ, ja som už kojila.

Sandrine7

TARA_

Ahoj, super, to som velmi rada, že nie som sama. Kedy ides?
Dam urcite vediet ... snad to dobre dopadne, hlavne dufam, že bez komplikacii :)

TARA_

tomasova
Ahoj moja, idem budúci utorok :) už sme sa viac nebavili, len to čo som ti pisala, potom sme sa už len dohodli na termine. Takze mala by som mat 400 s tym, ze bude mat prichystane aj 450. Aaaaaa tak sa mi to blíži! :)

rita149

janica25

normalnu podprsku mozes nosit 3-4 tyzdne po vybrati stehou,v papieroch to je pisane, ale ja som zacala nosit nejakych 8 tyzdnou po opke.Mne pooperacna nevadila a bola som operovana 5.12 takze bola zima a pod bundou mi to enbolo vidieť , horšie to maju baby cez leto.Ja v pooperacnej spavam dodnes :-)
bolesti som mala aj ja najvacu v prvy den v den opky ani dychat som nemohla a potom doma pri vstavani a pokial som si nasla tu spravnu polohu na lezanie, teda vlastne bolo to taky polosed ako som spavala , az po vybrati stehov som zacala trosku nižšie spavat.
aj man palilo vela krat, svrbelo a vsetko mozne.musim len vydržat,najhorsie maš za sebou.
mne s podtstatne ulavilo a bola som ok po vybrati stehou 10 den po opke.ešte boli tlaky pri vstavani ale uz sa to nedalo porovnat z tym predtym. spod pazuchy maš vkladane? to viacej boli.aj ja mam tak.

TARA_

Sandrine7
Ahoj, ja sa tiež chystam k rovnakému lekárovi ako ty, ale až po tebe. tiež som mala z toho obavy, ale už to neriešim. Určite treba mat zásoby liekov od bolesti, porad sa o tom s ním. Budem rada, keď mi ty das info ako si dopadla. Hádam budeme spokojne :)

shilla

smejo251
ja som bola na konzultaciu u Mudr.Hudakovej.Je velmi mila a podrobne mi vsetko vysvetlila,videla som aj jej robotu a je velmi sikovna,no napokon idem inam.Nechcem totiz modelaciu,bez ktorej sa do toho ona nechcela pustst.

shilla

Tak baby, strane dlho som tu nebola ale poctivo rok citam a o dva dni si idem pre nove prsia :)
Ja viem,ze sa to tu pisalo,ale neporadite mi co si mam zbalit do nemocnice ?
Ved viete stres robi svoje.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk