Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

mamita

coldrex by som asi ja osobne nedavala, mam taku skusenost, že vždy ked na mna niečo liezlo, tak coldrex mi akurat tu chorobu spustil... ale inak tažko poradit, co by mohlo zabrat, ja mam tiež pred operaciou (v piatok) a davam si hlivu ustricovu na podporu imunity (dobre je aj uvarit gulaš z hlivy alebo silná cibulova polievka :-))
držím palce, aby ta choroba obišla :-)

silia

smejo

Ja som tiež rozmýšľala nad Hudákovou, ale nič som o nej nepočula, tak som sa radšej rozhodla pre MUDr. Magda. Nie som síce ešte objednaná, ale čo sa týka termínu opky vedia ju vraj hneď zabezpečiť po konzultácií.

dora09

ja som mercedes pochopila tak ze bola asi len na korekcii len sa zle vyjadrila, nemoze to byt tak??? som tu len chvilu takze to tu este nemam velmi odsledovane ...

mery,
dakujem za dodanie odvahy ..

Zuleko

smejo
Tak to neviem ci budes mat take,zalezi od toho kolko ml budes mat.Na zaklade coho si si vybrala Hudakovu?Videla si jej prace?Pacili sa ti?Ja som o nej nepocula nic a z mojho okolia u nej nikto nebol.

Lucia83

Boooze pisem ako truba. Ale tak vylustite.
Skoricka
nove fotecky su paradne tie tvoje kozenky. Inak fakt sa mi zdaju ovela vacsie ako moje a to nemame az taky rozdiel v ml.

Lucia83

Tomyum
Ty opica nestresuj ma! :-))
Ale nie davam na to bacha. Ohovaraju nas na fore v inych temach, no pekne. To je zivot. Zavist je svina co?

Skoricka
Nie nemam push upku este ziadnu uz m ozeme? Tusi. Od 3 mesiaca jovoril doktorko vsak?

tomyum1

Lucka83
Zlatino ved aj ty mas poslednu foto ze ti vidno dost tvaricku, kto ta pozna by ta aj spoznal na foto...pozor na to:-)
A tiez sa mi niekedy zda ze si tu baby piseme dost osobne veci a niekto to moze zneuzit...
Dost nas na inych temach ohovaraju ked obcas nakuknem...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk