Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Zuleko
Prosim ta ty si nepocula nic o hudakovej?uvidim co mi pani dr navrhne ale ked sw mi nebude nieco sdat pojdem tam kde ty lebo tvoje su cool.ale mne s tvoje prve pacili take by som chcela aj ja.do aprila uz chcem mat hotove dovtedy mam peztunku k detom:-(
Myslis ze z tych mojich by mohli byt take ako mas ty?
Dakujem

Lucia83

Vcera ked som si citala prispevok mercedes som si hovorila ze cajocka skopcila co si mi hovorime tu na fore, pobrala infosky a vypadol z nej taky prispevok aky vypadol. Ze bola a ide na silikony. Tak cajke ich asi vybrali kedze ma take foto ake ma. Zajacik klobuk dolu toto ked ti posielaju aby dostali pristupy konecna. Inak tiez sa cudujem baby co si tam davate tvare, ste vsetky pekne a raz da sa chyti uchyl co to zneuzije.

nadranka

Inak tiež mám na to taký istý názor ako Zuleko, čudujem sa baby, že si dávate fotky celej postavy a aj tváre do tej našej galérky.

Zuleko

Baby ja hlavne odporucam nedavat vobec ziadne fotky do galerky, kde je Vam vidiet aj minimum tvare. Snazte sa fotit fakt len prsia.A tak isto odporucam nedavat sem ziadne udaje o sebe.Toto forum sleduje kopu ludi a neviete kedy sa sem aky psychopat moze dostat.Tento problem mala tusim aj davidoff, stare baby si ju pametaju, ked zverejnila svoje fotky do galerky a zacal jej tu niekto vypisovat a urazat ju. Takze budte naozaj opatrne.

velkeprsia

v girl

Teraz sa bojim lebo som aj videla clanok ze si dala jedna baba robit prsia na sukromnej klinike v Nitre ale kliniku nepisu ktora to je...neviem ho teraz najst ale ma 25 rokov a tie prsia vyzeraju hrozne take dvojite prsia ma ...implantaty a svoje ako snehuliak no strasne nieco a isla uz tri krat na operaciu a vsetko si hradila sama a neuznali ani reklamaciu :((

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk