Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zajacik_006

No tak dievčence moje šup,šup do galérky sa pozrieť ako vyzerajú prsia Mercedes po augmentácií. Musela som ju tam nahodiť a samozrejme,že jej som iné údaje neposlala. Žeby sa ďaľšia osôbka chcela dostať silou mocou do galérky? No a budem rada,keď aj napíšete tu na fórum,aký máte pocit z tej "augmentácie".

mamita

baby potrebujem babské recepty...vo štvrtok mám ísť na krv a cítim že na mňa niečo lezie...ma porazí lebo na budúci týždeň mám ísť na predooperačné a 28 mám opku...teda dúfam..ak budem mať niečo v krvi tak ma nepustia na opku?...viem že nesmiem acylpiyrín...tak čím sa mám rýchlo preliečiť....zatiaľ pijem zázvorový čaj s medom a pijem coldrex

v girl

kocky citam tu o mercedes...mne posiela na azet maily,ze ako sa sem dostane...ja som to radsej preposlala zajacikovi..ona to vyriesi :))
lebo toto by bolo kazdej divne nie? ...
Ahoj.
Ja idem na konzultáciu Dr.Červeňovi a chcela som pozrieť fotky pred
operáciou a po operácii ako to vypadá.
Podstúpila som u neho augumentáciu a teraz by som mala ísť na silikóny a
keby som videla fotečky v galérii,
tak by som mala predstavu o veľkosti do akej by som mohla ísť.
Už som aj do galérie zaslala svoje fotky no neviem ako ďalej.
Tak som chcela poprosiť či by si bola taká dobrá a dala nápovedu ako sa
možem pozrieť na fotky v galérii.
Ďakujem

angie77

Rozalka

no ahoj, ja som sa zatial ešte neobjedávala, sú hrozné cesty teraz,aj ty si dávaj po ceste pozor. Ja pojdem k nemu asi až tak začiatkom februára :)
Potom mi daj vedieť ako si dopadla a či všetko v poriadku :) už vytasuješ výstrihy?

aj ja som to u mercedes tak pochopila, ale naozaj nikdy nevieš, kto sa tu snaží dostat a zajačik to postrehla hneď, že tam niečo nesedí, to sa mi páči :)

Rozalka

Angie77, Zajacik

ja som to pochopila tak aj keď som nad tým príspevkom rozmýšľala, že najprv jej robili modeláciu bez zväčšenia a teraz si ide dať zväčšiť... možno sa mýlim...

Angie77

ako sa máš moja??? a čo prská?? idem v piatok na kontrolu ku Očenášovi, ale presne neviem kedy lebo budem sa vracať z BA...

angie77

zajačik máš pravdu,
som skopírovala čo napísala mercedes:

Ja som podstúpila augumentáciu v septembri 2012 u Červeňa.Strašne som sa bála,ale nebolo to nič hrozne ani bolesti som nemala (uplne bez tabletiek po opke)teraz chcem ísť na implantáty. V lete idem na konzultáciu,ale netuším aku veľkosť aby som bola spokojná:)

...snáď nám to sama vysvetlí, ako to myslela

máš orlí zrak zajačik :)

zajacik_006

Mercedes
si písala,že v septembri 2012 si bola u Červeňa na augmentácií a v lete ideš na implantáty???? A ako máme tomu rozumieť?
Babenky moje vy ste si to nevšimli a rozumiete tomu príspevku? Ak áno,vysvetlite mi to prosím.

Susy1982

Dievcata a ako to je po navrate z op,tie prsia sa nemaju vobec sprchovat?,kedze na nema davat dole fixacna podprsenka...Ved tie naplaste pod prsiami mozu namoknut a rany sa zapalit alebo ako to je spravne?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk