Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Ja som si ju vobec nerozopynala, bala som sa. Az na kontrole som ich videla prvy krat. Niektore baby tu pisali, ze tiez nevydrzali a nakukli skor:)

janica25

hej v galerke mam taky nick.ja mam es VP 400ale vobec sa mi nezdaju neako velke.inak kedy si mozem rozopnut tu podprdu len nakuknut na ne.

mahulienka

janica25
Dakujem, mam 445ml, ale anatomicke. Ty si v galerke janica4, alebo si to mylim? Urcite budes spokojna aj ty, a na tie bolesti rychlo zabudnes:)

mahulienka

janica25
ahoj, ja som cakala vacsie bolesti, co sa pamatam tak sa mi velmi tazko dychalo, nemohla som sa poriadne nadychnut, ale to tak prve 3 dni, ja som moc ani tabletky od bolesti nebrala. Na 4 den som si uz aj vlasy sama umyla, akurat co mi robilo problemy, tak to bolo rannajsie vstavanie, ale inac ja som bola dost skoro v pohode:)) Ty mas cerstvo po opke, hlavne sa setri, oddychuj, kym mozes a uvidis tie bolesti postupne prejdu:)) Gratulujem k novym prsickam

mahulienka

sandrina7
ahoj ja som bola operovana u dr. Cervena v PP, a tiez som isla po operacii v ten isty den domov, asi 6 hod. po opke. Nakolko byvam velmi blizko toho centra tak pre mna to nebol problem, vecer mi este volal aj s anesteziologom, ci je vsetko v poriadku. Drzim ti palce
Mery NR
moja ja som tiez citala neskutocne vela stran tohto fora, pred opkou, viem aj o tvojom probleme, a som rada, ze aj napriek vsetkemu si sa rozhodla, dat si spravit prsicka:)) Mas ich neskutocne pekne:))

Sandrine7

angie77

ano o tej kocke co mala problem a bola doma som citala.
pre Fabryho som sa rozhodla lebo na konzultacii na mna urobil najvacsi dojem, hned od zaciatku som mala pocit ze ten clovek by ma mal operovat. o tom ze neposkytuju hospitalizaciu som sa dozvedela az na konci, ale aj napriek tomu som sa rozhodla prenho. som si povedala, ze zvladli ine zvladnem sj ja.. no len teraz ked uz mam 3 dni do operacie sa dost bojim :-)

ak by to bolo o peniazoch, ze sa da za tu hospitalizaciu zaplatit, tak to by nebol problem, tym to nie je.

janica25

baby tak som tu treti den po opke nakoniec dali sme 400 vd es u Cerv.ako ste boli na tom.lebo ja hrozne.vstanem sama ale vydrzim na nohach len chvilu strasna slabost a hlavne tie bolesti ani nie rezy ale hrudnik strasne stipe boli ked lahnem je dobre.mali ste to aj vy niektora.a zr ist do prace po tyzdni to by som nezvladla.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk