Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Natada548.... noooo tak rataj s tym ze budu velke :-) aspon podla toho ked si to porovnam s mojou velkostou a ja mam dost siroky hrudnik ten som pred opkou mala 88-90cm a pod prsiami 80cm.,..... si chcela take velke prsia? A ku komu ides na opku?

nataša548

Jajakarinka,dakujem.Mám 560ml nagor extra vysoký profil guľaté.Mám 167cm a cca65kg.Základ som ako taký mala.Uvidím,čo teda z toho nakoniec bude.

Sandritta

rita149,

Povedz radsej kamoske nech si vyberie niekoho ineho. Okrem Cervena co tu citam tak napr. Racz, Hedera, Mladek, Pikula
Tu su asi tito tak najviac chvaleni, aj ked urcite je viacej dobrych...
Ze jej drzim palce ;)

A ty si uz dlhsie po opke? Ako si spokojna? My tu teraz akurat riesime vlnenie. Nemas s tym problem?

Sandritta

bittersweet,

Zhorsit by sa to nemalo. Ja co som citala ceske diskusie tak skor baby pisali ze im to zmizlo potom, niektorym pomohlo spanie na bruchu. Tu kozu a tkanivo mame este stuhnute a aj to moze tlacit na ten implos a ten tam nie je taky uvolneny. Zavisi to aj od toho kolko mas podkozneho tuku, u uplne chudych bab to je horsie, aj ked tu su vynimky a nemusia to mat vobec takze tazko povedat. Inak u anatomom je vlnenie vo vseobecnosti mensie lebo ten implos je tuhsi a neprelieva sa...
Moc sa nepozoruj a neries to este. Prsia sa tvaruju do pol roka, az potom mozme hodnotit konecny vysledok.

Ja inak vsetko ok, furt sa mazem tou biodermou uz aj cela ;)))
Vcera som si akurat kupila 3 podprdy z new yorkeru, tak som sa tesila ze mam prsia!!! Je to super pocit!!!
Inak prsia su este tuhe aj ked sa hybu... No vsimla som si, ze ked dlhsie nemam podprdu tak su take maksie, sa tak pekne uvolnia.
A jazvy ako? Staras sa o ne nejako? Niektore baby ze prsia masiruju, toto by ma tiez zaujimalo ze aky to ma vplyv....

rita149

Sandritta

Ďakujem za odpoved, ja mam tiež taký názor ako ty, nepáčia sa mi prsia co robi. Len je to už dávno co som sa o takéto niečo zaujimala, preto som chcela vedieť názor pripadne prsia co robila.
Jedna kamoska k nej ma ísť...

jajakarinka

Natasa548.....tak velmi zalezi od zakladu aky mas ake miery mas celkovo tvoja postava aby to bolo vsetko pekne sumerne .....tak podla mna ak mas d pooperacnu si myslim ze aj ty budes mat stvoreckx neviem aku velkost ti dal a aky tip inplantatu ....zuzansb17 bude mat 545 anatomicke je aj vysoka ma miety na taky inplantat ..... vies na kazdej zene rovnaky inplantat ukaze inak..... ja mam 350 a375 ml eurosilikon gulate pooperacnu podprdu mam 75c ale urcite si budem kupovat deckove podprsenky lebo ceckove su mi male .... neboj budes mat prsia urcite krasne a kedy mas opku?

Sandritta

rita149,

Ahoj, sice som nebola operovana u Jezovitovej, no ked som si vyberala doktora a citala recenzie nasla som dost nespokojnych pacientiek ktore boli prave u nej, neboli to len pokazene prsia, ale aj nos ci viecka. Osobne by som k nej nesla, je tu dost dobrych doktorov myslim. Kazdej odporucam nech si dobre zvazi operatera.

nataša548

Jajakarinka a kolko ml máš na tie väčšie 4ky?Ja len na porovnanie,ja mám pooperačnú 85d,mne už z toho normálne hrabe.To budú tiež 4ky nie?

nataša548

Ahoj Serena, tak už si to rozbehla,to som rada.A ked sa smiem spýtať,budeš mať anatómy,či guľaté? A prečo len 300ml?Neni to málo? Prepáč,že sa tak vypytujem,ja len že kamoške dal 375ml anatomy,ako má ich pekné,len strašne malé ,lutuje a chystá sa do väčších.Má ich asi rok.Ja som preto volila tolko ml,aby bol aj nejaký výsledok.A vôbec nie sú také velké.Viac Ti dať nemôže,alebo nechceš?ešte raz prepáč,že som taká zvedavá.

jajakarinka

Zuzanab17....ono to neni az take strasne prve dni su najhorsie ale ono kazdym dnom to bude lepsie a za par dni ani nebudes vediet ze si bola na opke ja by som kludne isla este raz:-) noooo tak to budu vavsie stvorecky :-) jasne ze budu krasne treba tomu verit:-) ja som si skusala doma co mam podprdy ceckove a su mai malinke tak som zvedava aku teda velkost si kupim ked uz budem konecne moct si ist kupit tesim sa na to :-) uz odratavas dni teda:-)