Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Tomyum
Ahoj zlatik, dakujem pekne. Hej su uplne ako moje, len sa mi zdaju male, ale to uz mi hrabka asi...
Toto presne poznam s tou teplotou. Mala pred odletom jeden den dostala 40 tky my zaplatenu dovcu, bez poistenia pekne nam prepadla cela suma dovolenky nic sme nedostali naspat. By som mala este jedny kozy doma aj podprdy za to nove. No ale vsetko zle je na nieco dobre, nakolko uz len poistujeme a cez toho znameho co nam to vybavoval uz nechodime. ...
Dufam ze tomas poustene hm??

Znama bola u Fabryho a bola hospytalizovana, tak ale to boli 4 r do zadu. Ja by som bez hospitalizacie teda fakt nesla. U mna zohravalo ulohu prave to pri vybere doktora.

angie77

Sandrine7

ahoj, nechcem ťa strašiť, ale viem že tu bola jedna baba, len si už nepamätám jej nick, ktorá bola práva u fabryho a po opke išla hneď domov..a viem že mala aj tie dreny, no a večer, alebo v noci začala viac krvácať a nepamätám si presne, ale nevedela sa dovolat fabrymu, ale potom nakoniec ho cez sestričky asi nejako zohnala, no a ten dobehol po nu v noci domov a len tak tak, neviem či aj neodpadla...bohužial si už nepamätám ktorá to bola

..aj podla mňa je lepšia hospitalizácia, píšem z vlastnej skúsenosti ja som bola po opke úplne KO a nikdy nevieš čo sa po operácii môže udiat, predsa to je velký zásah do tela,napríkld zuleko tiež po opke začala krvácat ale naštastie bola hospitalizovaná a tak ju rýchlo mohli zase operovat...prečo si sa tak rozhodla ked si vedela že budeš musiet íst domov?

Sandrine7

rita149

ja by som zostala aspon prvu noc, ale u Fabryho sa zial neda. Tiez si neviem predstavit ako pojdem v takom stave domov .

tomyum1

Fabry robi krasne kozy tiez som nad nim rozmyslala ale to ze ziadna hospitalizacia ma odradilo. Nema totizto na to priestor. Ani nepoznam ine zariadenie kde by sli baby po opke hned domov, teraz uz je bezne 2 noci zostat pre istotu...

tomyum1

Lucka83
Ahoj cicka krasne kozeny mas, velke a prirodzene, mozes byt spokojna :-)
Ideme na maledivy a dufam teda ze ideme lebo maly dostal teplotu... Ma slak trafi, cely rok mu nic neni a teraz ako naschval...
Takze stres trosku...

rita149

Sandrine7

tak toto si neviem vôbec predstaviť že by som v den operacie išla domov!!! Mńa operoval Mudr.Červeň a išla som domov na druhy deň, Ale baby z Avelane v Nr su tam aj 2-3 dni čo je super podla mňa.Ja som bola štastna že som po operacii tam, ved tie bolesti a všetko, to prečo ideš hned domov?Ak sa bude da´t tak určite zostan do druheho dňa!!!

Sandrine7

Ahojte, som tu nova, takze sa vas sem trochu votriem. v piatok mam termin operacie a chcem sa spytat ci sa tu najde niekto, kto nemal hospitalizaciu... idem k Fabrymu a dost mam obavu z toho, ze hned po operacii pojdem domov.

bimbi

Nikol
Jasne chod aj k Mladekovi, aj k Ocenasovi, ten robi krasne podla mna a potom sa rozhodni.. Nie k nim sa tak dlho necaka.. Ewel bola od konzultacky za par dni po opke.. Iba Cerven je tak vytazeny, ze sa caka aj rok.. ale zvycajne niekto vypadne tak sa to poposuva , treba mat aj stastie :)

Mery NR

dora09
horšie ako som bola ja na tom určite nie si, však baby ktoré sem chodia dlhšie poznajú môj príbeh. ja som išla tiež tak na opku, že som nemala v rodine žiadnu podporu. ani sám pán manžel ma nechcel pustiť, mali sme doma pár mesiacov tichú domácnosť kvôli tomu a trvalo mu to dlho kým sa s tým zmieril, pre neho sú moje prsia len umelina atĎ. po prskách som túžila už 7 rokov, 4 roky som chodila sem na fórum a roky šporila na moju vytúženú opku. mala som všetkých v paži a išla som do toho a išla by som znovu a znovu.. my ťa tu podržíme uvidíš :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk