Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Nikol
To ja netusim.. ES su lacnejsie, ale podla mna extra rozdiel v kvalite nie je, Mentor su americka znacka, ES francuczke, s tymi neslavnymi PIP nemaju nic spolocne,ale viac neviem.. Cerven robi najcastejsie s ES, su makksie ako ine, na pohmat ich skoro necitit, on mi ich navrhol a ja som neriesila., asi by s nejakymi nekvalitnymi nerobil, ved ide o jeho renome.. Tak mu verim.. K mentorom ti povedia viac baby co ich chceli a maju..

dora09

mery, najhorsie na tom je ze nemam velmi podporu v rodine, ale snad sa nejak dohodneme :o)) som na 100% rozhodnuta ze to chcem, takze snad to pochopia aj moji blizki...
bimbi,
ide mi dvihat dvorce neviem presne ako sa ta metoda volá ... totizto mam velmi velke dvorce a vpacene bradavky, takze moje prsia su totalna katastrofa .. nehovoriac ze su vytahane od odstavacky...

bimbi

Dora 09
A co ti bude robit okrem augmentacie, zdvihat dvorce? Alebo modelaciu? Popis ak mozes, co ti povedal, zaujima ma to..

Mery NR

Dora09
môj malý mal vtedy 7 mesiacov keď som bola na opke a tiež tak okolo 11 kg a vydržal aj on aj ja :-) prvé 2 týždne sa o neho staral manžel a ten 3.týždeň mamina. na ten 4.týždeň som ho sem tam už zdvihla - do stoličky, na postielky ale na rukách som ho nevláčila, až po mesiaci. neboj sa, zvládneš to určite :-) priberať už teraz moc nebude, max také 2 kg do vtedy. ale na prvé týždne si k nemu určite niekoho vybav, zdvíhať ho nebudeš môcť.a potom sa snažte všetko robiť na zemi, papať, prebaľovať, hrať sa pôjde to všetko ako po masle :-) držím päste
smejo
nie všetci dávajú dreny, ja som bola u Očenáša, on tiež nedáva

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk