Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dora09

.. pracujem na klinike vo zvolene, neviem ci tu mozem napisat nazov, ale idem k mudr cervenovi, tak myslim ze ked viete kde operuje on tak vam to bude jasne :o)) velkost implantatov ja by som chcela 410 ale mudr mi odporuca 375, este sme sa na 100% nedohodli ale dam si poradit :o)) u mna to nebude klasicka augmentacia potrebujem aj mensiu upravu kedze som uz po dvoch porodoch ... najviac sa bojim toho ze ako to budem zvladat s malym ... je dost tazky ma osem mesiacov a 11kg ked ma budu operovat bude mat jeden rok a som zvedava kolko kg... dufam ze ho uz nebudem musiet tak často dvihat ...

mamita

Akože by sa nejak zničili? Ja som si myslela že po opke použijem lampu pekne na hojenie aby som nemala jazvy a skôr sa zahojila mám s ňou len dobré skusenosti ták teraz neviem a biolampa sa môže používať?

Zuleko

mamita
Ja som sa rozpravala s doktorom,ale nie o infracervenej lampe,ale infra saune.Mozno je to zalozene na podobnom principe.Ta infra sauna posobi na tvoje prsia tak ako keby si dala zohrievat implantat do mikrovlnky.Moze sposobit prehriatie silikonu.

mamita

Kočky prečo sa nemôže používať infračervená lampa na hojenie silikonovych pŕs???? A je to vôbec pravda? Lebo google mi o tom nič nenašiel :o)

bimbi

Dora
Viacero bab ma male deti, myslim ze Mery NR mala maleho v takom veku ked isla, ja som mala v tom case 2-rocneho.. Potrebujes min.10-14 dni pomoc k malemu, potom sa da, ale prebalovali sme sa na zemi, krmili na zemi:) zdvihat dieta az tak po mesiaci, aj to len podvihnut do sedacky a pod. nie nosit dlho.. Ale da sa to zvladnut, neboj!

smejo251

no ja by som mala ist k cernanovi ale odradza ma dlhe cakanie a to ze za nim musim ist dalek ale zuleko ma krasne prsia tak sa mozno dam nahovorit aj na KE.Dnes mi moj kamos doktor ma niekoho na konzultacii poradit niekoho v ke tak vecer napisem ci o tom danom lekarovi nieco viete:-)

olivka21

Dora
vitaj,viecere sme tu mamicky na materskej,takze sa podporujeme navzajom...a na akej klinike robis ak smies napisat? Ku komu sa ides dat zoperovat a ake velke iplantaty?

Zuleko

Smejo
Ja som bola prvykrat u Kacmara a bola som s nim spokojna.Teraz v Chirmede uz operuje len Magdo, takze na reopke som bola uz u Magda.S jeho pracou som spokojna;)

dora09

ahojte, "vtrem" sa do vasej temy .. tiež ma čaká augmentácia v maji .. kedze som zamestnancom plastickej chirurgie mam o to vacsi strach ... juuuj tak zavidim dievcatam co to uz maju za sebou ... je tu niekto kto ma male dieta (8mesačne) a rozhodol sa pre tuto operaciu ?? resp. už to ma za sebou? ako ste to zvladali?pri dvihani dietata na ruky a pod???

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk