Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zajacik_006

angie77
sama si prekopírovala jej príspevok a tam aj písala,že najskôr sa bála,ale že teda bolesti nemala žiadne. Tak kurňa o čom to teda písala?!. Ani ja som po konzultácií nemala bolesti veškeré žádné:-).

Mery NR

mahulienka
na začiatku si určite veľa báb z nás poplakalo kvôli blbostiam (aj ja) nad ktorými sa dnes len pousmejeme. tiež som všetko možné riešila, sledovala sa každú chvíľu, robila si mindráky, že mám jedno väčšie ako druhé, jedno nižšie ako druhé, bradavky mám inak, jazvy sa špatne hojili, to dvojité prso.. ale to som si hlavne všetko vsugerovala, do pol roka sú všetky prsia ešte také všelijaké :-) ja som teraz s nimi spokojná, to dvojité prso nie je vôbec vidieť. vo februári mám ísť na kontrolu na sono a chcela by som sa aj do Avelane objednať na ročnú kontrolu..

velkeprsia

Ahojte..chcela by som sa informovat ci mate skusenosti z Mladekom z avelaneclinik. Uz som bola na konzultacii a v marci mam operaciu. Je velmi mili len by som chcela vediet ci je fakt dobry v tom co robi. Dakujem.

mahulienka

Merry NR
Nie moja ja som si nedala nic vymazavat, len zajacik ked nahadzovala nove fotky, tak tie stare sa mi vymazali. Vravela, ze sa jej to niekedy stava, ale uz by to malo byt v poriadku:))Nie nebola to ina Mahulienka, som to ja a som rada, ze si bola vtedy tu a spolu sme to riesili:)) teraz si ako na tom s tym prsom? Ja uz to ani nevnimam, aj ked este pri urcitom pohybe to je trosku vidno. Ja som inac z toho bola v strese, aj som si poplakala, ale casom sa to pekne upravilo:))

angie77

babule ale ked si pozriete tak tie fotky sú naozaj zo septembra 2012..nemyslela holka že bola na konzultácii v septembri a teraz ide už na opku? :)

každopádne, dala tu len jeden príspevok tak nech najprv viac pokomunikuje a potom uvidíme, no nie?

zajacik_006

Babenky nebojte sa,žiadne opatrenia netreba robiť,mám to pod kontrolou:-))). Niekedy si síce pripadám ako sviňa,že keď mi holka pošle iba fotky,tak jej odpíšem v tvare otáznikov(možno niektorá z vás taký mail dostala),alebo sa opýtam,že čo mám s tými fotkami robiť. Niekedy je fakt ťažké odhadnúť vážny záujem o opku a práve preto si tam dievčence nedávajte fotky s tvárou. To je len také malé upozornenie.Nemám rada,že nejaká ženská hodí jeden príspevok a už chce byť v galérke.Dosť často sa o nás píše aj v iných témach,ale s tým nič nespravíme.

Mery NR

kurňais baby, nie že sa nám do galerky dostane nejaký úchylák alebo zákeráčka a vycapí naše fotky niekde na net :-( mali by sa vymyslieť nejaké bezpečnejšie opatrenia, nemáte nejaký návrh? lebo je pravda, ako zajačik písala, že stačí keď si niekto stiahne nejakú fotku z netu hore bez, hodí sem jeden príspevok a už je v našej galerke..
dora09
ako keby som svoj príbeh čítala :-) lenže ja som bola vždy plochá doska, tiež som chcela už po prvom bábu na opku, lenže ako píšeš išla som aj ja po druhom. viem čo prežívaš, ja som mala tiež hrozné depky z mojich prs a nikto ma doma nevedel pochopiť, že do toho idem len a len kvôli sebe. nedaj sa s ničím a nikým zastaviť!!
mahulienka
ďakujem, tvoje sú tiež neskutočné a to tvoje opálené telíčko :-)) ty si si dala vymazať pár fotiek z galerky? pamätám si ťa, že sme na začiatku riešili naše dvojité prso, alebo to bola iná mahulienka?