Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Smejo
ak mas pristup do galerie je tam jedna baba co ma prsia robene Hudakovou je to niekde od 7strany vyssie musis popozerat..

angie77

skoricka

krásne ich máš, ale na Tebe vyzerajú nie ako 460 ale minimálne 600-stovky :)ty máš robené aj pery?

Mercedes

dora09

Ja som podstúpila augumentáciu v septembri 2012 u Červeňa.Strašne som sa bála,ale nebolo to nič hrozne ani bolesti som nemala (uplne bez tabletiek po opke)teraz chcem ísť na implantáty. V lete idem na konzultáciu,ale netuším aku veľkosť aby som bola spokojná:)

mercedes

Nikoll25

Bimbi
aha ved kazdy robi s niecim inym a urcite budu dobre vsetky druhy....
ja sa len neviem rozhodnut pojdem,asi sa este objednam k Mladekovi a uvidim ktory urobi na mna lepsi dojem :)

bimbi

Nikol
To ja netusim.. ES su lacnejsie, ale podla mna extra rozdiel v kvalite nie je, Mentor su americka znacka, ES francuczke, s tymi neslavnymi PIP nemaju nic spolocne,ale viac neviem.. Cerven robi najcastejsie s ES, su makksie ako ine, na pohmat ich skoro necitit, on mi ich navrhol a ja som neriesila., asi by s nejakymi nekvalitnymi nerobil, ved ide o jeho renome.. Tak mu verim.. K mentorom ti povedia viac baby co ich chceli a maju..

dora09

mery, najhorsie na tom je ze nemam velmi podporu v rodine, ale snad sa nejak dohodneme :o)) som na 100% rozhodnuta ze to chcem, takze snad to pochopia aj moji blizki...
bimbi,
ide mi dvihat dvorce neviem presne ako sa ta metoda volá ... totizto mam velmi velke dvorce a vpacene bradavky, takze moje prsia su totalna katastrofa .. nehovoriac ze su vytahane od odstavacky...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk