Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Angie77, Zajacik

ja som to pochopila tak aj keď som nad tým príspevkom rozmýšľala, že najprv jej robili modeláciu bez zväčšenia a teraz si ide dať zväčšiť... možno sa mýlim...

Angie77

ako sa máš moja??? a čo prská?? idem v piatok na kontrolu ku Očenášovi, ale presne neviem kedy lebo budem sa vracať z BA...

angie77

zajačik máš pravdu,
som skopírovala čo napísala mercedes:

Ja som podstúpila augumentáciu v septembri 2012 u Červeňa.Strašne som sa bála,ale nebolo to nič hrozne ani bolesti som nemala (uplne bez tabletiek po opke)teraz chcem ísť na implantáty. V lete idem na konzultáciu,ale netuším aku veľkosť aby som bola spokojná:)

...snáď nám to sama vysvetlí, ako to myslela

máš orlí zrak zajačik :)

zajacik_006

Mercedes
si písala,že v septembri 2012 si bola u Červeňa na augmentácií a v lete ideš na implantáty???? A ako máme tomu rozumieť?
Babenky moje vy ste si to nevšimli a rozumiete tomu príspevku? Ak áno,vysvetlite mi to prosím.

Susy1982

Dievcata a ako to je po navrate z op,tie prsia sa nemaju vobec sprchovat?,kedze na nema davat dole fixacna podprsenka...Ved tie naplaste pod prsiami mozu namoknut a rany sa zapalit alebo ako to je spravne?

janica25

angie

dakujem za povzbudenie mne hovoril na desiaty den vybrat stichy a podprsenku dokedy nosit teraz neviem ci hovoril 10 dni alebo 3tyzdne nosit den noc a potom uz len na noc ale teraz mi to vypadlo ze ako dlho.tesim sa ked ich uvidim a pojdem nakupovat podprdy jaj to je moj sen.

dora09

mery,
dakujem za podporu, takze vies o com hovorim ked ta rodina od toho odradzuje :o( ja som chcela implantaty uz po prvom dietati ale kedze som planovala aj druhe dieta tak som si povedala ze pockam az po druhom porode ... velmi po tom tuzim .. pred tehotenstvami som mala prsia v pohode, nic uzasne ale v pohode bola som v celku spokojna ale to co mam teraz ... mam z toho depky .. o to vacsie ze pracujem na klinike a ked vidim tie zeny ake su spokojne stale sa uistujem o tom ze to chcem viac a viac ... a nedokazem cakat kym maly vyrastie ..

mercedes,
kde si bola u cervena v bb či v zv?? ci som ta nahodou aj nevidela ak v zv xixi je si idem dat aj implantaty nielen upravu ... viem ako to bude boliet vidim tie zeny po opke, ale aj napriek tomu to veeeeelmi chcem ... jediny problem je rodina a tak trochu aj financie ale to sa nejak doriesi ... xi

skoricka

angie

ahoj, dakujem za pochvalu :) No hej, tie moje prsia vyzeraju byt vacsie ako 460 :)) predtym take opuchliny neforemne, teraz sa uz zgulatili pekne :)) A pery nemam robene :) Ty ako sa mas? prska?

Lucik

tiez mas pekne gule moja :)) a som sa rozhodla, ze idem si dnes kupit push upku! :)) Ty uz mas?

Sandrine7

angie77

dakujem pekne, dam urcite vediet ako to dopadlo.

nemyslela som si, že sa budem takto bát, ale čím menej dní do operacie, tým vacsia nervozita až som si neni ista ci odtial nezdrhnem este pred operaciou :)