Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikoll25

Ewel
Este som nemala konzultaciu nikde,estelen pojdem 12.7. K cervenovi,len ma trosku zaskocilo to ze uz nerobi v Pezinku ale tak zas co si citam tak by mal byt najlepsi a oplati sa tolko cakat...
Pozriem si aj Mladeka ake ma prace,dik za radu :€
A on ma ake ceny cca?

v girl

ewelka :)
ahoj ciculka..no co uz si sa dozvedela nieco viac od nasho zlateho dokiho Mladeka?? ked budes vediet viac hned piis som na teba zvedava..ozaj zienky prsate co uz mate reopku..implose vedia vybrat v dobrom stave? ja kebyze idem na reopku urcite chcem stare ako na pamiatku :D myslite,ze sa to da? ewelka ak to pojde..nechaj si aj ty svoje terajsie :D

bimbi

Olivka
Ta cola nie je uplne nevyhnutna, ale upokojuje zaludok, a aj kofein ti zdvihne tlak ak mas nizky, ja som mala ale nic sa nestane ak nebudes mat.. A ak ano tak predtym vybublinkovat..
Tak ti drzime palce, nech ti to dobre dopadne a potom sa ozvi!

cicimici

olivka
ahoj aj ja som vo zvolene vyzbrojena zdravotnou kartou od obvodnej a cely cas mi aj zostala v taske vobec ju odo na nepytali..najdolezitejsie pre nic boli ti papiere ktore musis vypisat,podpisat a odovzdat..kedy ides?a ake davas?drzim palce

Susy1982

Olivka
,neviem preco colu,ale mne moj lekar povedal ze po op mi daju infuziu proti bolesti a aj proti zvracaniu,s dokumentaciu povedz lekarke ze ti idu robit nosovu prepazku a anesteziolog chce vidiet tvoje zaznamy...Ja idem konecne po niekolkych preodkladani teraz vo stvrtok..

olivka21

Babule
mne sa to uz krati,chcem sa opytat,naco sa ma brat coca cola ....kvolu tym nevolnostiam po narkoze? Idem do zvolena a pitrebujem aj dokumentaciu zdravotnu? Lebo sestricka od cervena povedala,ze tamojsia anestezioligicka si to vyzaduje...len neviem co poviem klebetnej obvodnej lekarke,ach

Kim
ty pridaj prosim aj nejake dalsiefotky,lebo aj vdaka tebe sa budm rozhodovat...dakujem

Lucia83

Kvetinka
No takze si nakupila . Ja som bola v ck ale ňic tam pre mna nemali. Vset boli male kosiky alebo velke obvody. Kolkatky si si pokupovala? Teraz sa tam oplatilo ked boli vypredaje. Ja som si vcera kupila tu ciernu co mam v nej fotku a mark&spencer a stala ze 1,99€ aj nohavicky a oresne mi sadla 34/dd kosik.
Podla mna ich mas pekne. Kazda mame nieco co si viac vsimame bradavky, asymetria.. Ale vzdy lepsie ako pred opkou :-)).

Tomyum
No pekne kocka a kam ides dominika alebo inde? Tam sa budes pretrcat v plavockach s plnym dekoltom . Hmm to bude...
No teraz sme prosim pekne doma, mala ma teplotu . Tyzden v skolke a uz teplota. Neni sa comu cudovat pocasie je cista katastrofa raz teplo raz zima a detom to nepridava. A je chripkove. Takze uvidim dokedy bude kocena doma.. Ja spim este v oblude a na bruchu sa mi dako spat neda. Ma to tlaci neviem si najst polohu...

Tomaska moja za dobrotu na zobrotu :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk