Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

bimbi má pravdu, ja ked som prišla na toto forum, po nociach som ho čítala stovky strán dozadu, až som sama zistila že všetko sa to stále dookola opakuje :)je dobre si to prečítat dozadu, ako to preživali ostané baby :)

bimbi

Nikol, Smejo
Vsetko co sa pytate, je tu omielane dokola tie iste temy.. ja sem chodim uz vyse roka a stale to iste.. baby vam tu radi odpovedia, ale skuste si precitat aj par stran dozadu, vecer pred spanim :) ako vecernicek.. myslim to v dobrom, vela sa dozviete co vas zaujima, o velkostiach, bolesti po opke, rekonvalscencii..ja som si pred mojou opkou precitala pol roka dozadu a fakt mi to vela dalo
Nikol
Ak si z Ba tak skus pozriet prace Trsku, je vraj sikovny, len je vraj drahsi, na Jezovitovu som nepocula az tak dobre referencie.. Ale ja som z Ba a isla som do BB :) a vraj v Interklinik su dobri
Super diva
Uz sem nechodis? Potrebovala by som sa ta nieco spytat..

ewel007

tomaska

no zlatko ja sa stretku poteším, ale asi až po opke či?:)
ja podprdy vôbec nekupujem mam tri ale väčšinou som bez :D

0705bubu

matilda1
ahoj no ja som si dala najvacsie ake sa mi mohli dat mala som dve velkosti a dohodnuty sme boli tak ze pri opke skusi tak aj tak a zobudim sa a povie mi ze ake dal. ale ked ma nadopovali pred opkou tymi ukludnovakmi tak som chcela tie vacsie a hotovo. a som rada ze ich maam asi by som banovala keby mi dal 360ml miesto 410. ja mam obr boky tak konecne som teraz taka symetricka hihi. rockov mam uz pozehnane mam dve dcery a starsia mala vcera ze 16 :-))) juuj aj ja chceeem ...

ewel007

tomaska

ale čo si moja nebudem ho tak obhanať, on je zlatý :) písali sme pred sviatkami maile, on sa určite ozve ale ak by nie tak určite zavolam na recepciu že aka je situacia, inak ta blondínka tam je zlata :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk