Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Smejo
to su dreny a odvadzaju vsetok bordel (krv a hnis)po operacii von z tela. Jedine cerven dreny nepouziva,lebo vie nejaky grif,pokocou ktoreho to vsetko odvedie uz pocas operacie. Takze tak

Zuleko

Ewel
Urcite to nie je mozne, implantaty sa mozu pouzit len raz.Dokonca ak ked nastane komplikacia napr.ako u mna co mi vyberali a nanovo vkladali implos, pricom sa to dava zas a tnova do mojeho tela uz tak hrozila infekcia. Takze urcite sa to neda ze ti o par rokov vlozia tvoje mensie implose.

bimbi

Nikol
U Cervena stoji opka+implose( anatomy)+pooperacna podprda 2751€, ak chces gulate tie su lacnejsie cca 200-300 €.. Lebo Eurosilicony su lacnejsie ako Mentory co dava Mladek..

ewel007

vgirl

no jasne, ale tak ani ja som nešetrila :)) darček, ako prva tak aj druha opka, jedna v narodkam druha k Vianociam :)) ty budeš mať tiež ako darček nie ? :))

smejo251

Tomasova
Oki sorry ospravedlnujem sa poslem foto mojich bidnacikov a potom po operavii :-) ked uz budu cool.dakujem baby vecer sa snad popozeram ako budu aj moje raz vyzerat :-)

v girl

Lucia83
hehe ano uz sa mi zdaju malee chcem reopku,ale Mladek mi odporucil pockat,ze som mlada a co ak budem chciet dalsie babo...ale chceme ist za nim s priatelom,,snad ho presvedcime :))) chcela by som nad 600ml

zuleko
jeeeej to si ma potesilaa aj si ich pomagas sem tam? :D

ewelinka
veru moje su vyhra :D a celkom dobre mi to padlo,lebo za prve kebyze mam platit a po pol roku zase no nic moc teda..nezavidim ti,ze tolko penazi si musela nasetrit..preto som rada,ze mi zaplatime len za druhe :))

Nikoll25

Ewel
Cena je super,no este neviem aku cenu bude mat cerven...
Ja by som chcela gulate,ale uvidim co mi povie doktor nato :)
Mne sa pacia take ako ma Cifrova,tie prve :)