Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

0705bubu

matilda1
ahojky ja som vela nastudovala pred tym ako som sa rozhodla ze ake. a kedze moje pred boli ze chlapec hihi rozhodne anatomy by mi nic nevyriesili dole prsnik a hore ploche. ked uz je nejaky ten zaklad tak sa to da pekne spravit sak niektore baby maju perfektne tie anatomy ale tiez aj to ze ked sa to nahodou potoci alebo sa nieco potento hned to vidno a gula ked sa aj potoci stale gula. A tesi ma ze nemam to take ohranicene hore ako niektorym babam je to aj dost vidno ze maju implos. a na konzultacke sme to riadne s dokym prehodnotili povedal ze sa mi daju dat aj gulate tak som sa potesila :-))))ale pomeral ma ponatahoval kozku az moooc ...dal si naozaj zalezat a potom na kontrole po 2 mesiacoch povedal ze super ze sme isli do gulatych bol spokojny tak co uz potom ja ze jak blchaa prestastnaa :-))

smejo251

tomasova

hahaha velka sranda...som si myslela ze normalne zeny tu chodia co si chcu pomoct a poradit si ale asi som sa mylila....

ewel007

Nikol

a pre aku kliniku si sa rozhodla?
dosť blizko máš teda Nr, tam som bola aj ja operovana v Avelane dr. Mladek, ja som maximalne spokojna..
je nas tu viac a už mám s toho miš maš, ale mala si už aj niekde konzultaciu či?

Nikoll25

Bimbi
Je mi to jasne ze sa to tu stale premiela dookola len mne sa to vsetko nechce citat,a radsej citam ako je teraz a nie ako to bolo predrokom :)
Niesom z BA ale z HC len som to chcela mat co najblizsie :)
Tie fotky co sem davate si moze pozriet kazdy?aleboako to je,rada by som videla prace :)
A teba kto operoval?

angie77

0705bubu

ja som na tom podobne tiež mám už 13 ročnú babu :) a po tých sviatkoch a po opke a nič nerobení pár kil navyše, dúfam že aj ja do leta niečo zhodím :)

matilda1

0705bubu.....ty mas vlastne gulate chcel ti take dat lebo mne to nechce dat ja mam anatomy ale to poklesne sa mi zda ze pri tych gulatych je ten dekolt taky krajsi lebo ja nosm stale podprdu a som si myslela ze ked budem mat silikony tak budem len tak chodit aj bez v lete najma.:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk