Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Olivka
,neviem preco colu,ale mne moj lekar povedal ze po op mi daju infuziu proti bolesti a aj proti zvracaniu,s dokumentaciu povedz lekarke ze ti idu robit nosovu prepazku a anesteziolog chce vidiet tvoje zaznamy...Ja idem konecne po niekolkych preodkladani teraz vo stvrtok..

olivka21

Babule
mne sa to uz krati,chcem sa opytat,naco sa ma brat coca cola ....kvolu tym nevolnostiam po narkoze? Idem do zvolena a pitrebujem aj dokumentaciu zdravotnu? Lebo sestricka od cervena povedala,ze tamojsia anestezioligicka si to vyzaduje...len neviem co poviem klebetnej obvodnej lekarke,ach

Kim
ty pridaj prosim aj nejake dalsiefotky,lebo aj vdaka tebe sa budm rozhodovat...dakujem

Lucia83

Kvetinka
No takze si nakupila . Ja som bola v ck ale ňic tam pre mna nemali. Vset boli male kosiky alebo velke obvody. Kolkatky si si pokupovala? Teraz sa tam oplatilo ked boli vypredaje. Ja som si vcera kupila tu ciernu co mam v nej fotku a mark&spencer a stala ze 1,99€ aj nohavicky a oresne mi sadla 34/dd kosik.
Podla mna ich mas pekne. Kazda mame nieco co si viac vsimame bradavky, asymetria.. Ale vzdy lepsie ako pred opkou :-)).

Tomyum
No pekne kocka a kam ides dominika alebo inde? Tam sa budes pretrcat v plavockach s plnym dekoltom . Hmm to bude...
No teraz sme prosim pekne doma, mala ma teplotu . Tyzden v skolke a uz teplota. Neni sa comu cudovat pocasie je cista katastrofa raz teplo raz zima a detom to nepridava. A je chripkove. Takze uvidim dokedy bude kocena doma.. Ja spim este v oblude a na bruchu sa mi dako spat neda. Ma to tlaci neviem si najst polohu...

Tomaska moja za dobrotu na zobrotu :-)

angie77

babule naozaj netreba zabúdať že musia najprv aj prispievat na fore a až potom dávať heslo, naozaj je vela ludí čo sa tam chce dostat kadejakým spôsobom, ved tisíce ludí si to tu číta, že máme galerku

zajačik klobúk dole, že sa tak pekne sále o nás staráš...ďakujeme

zajacik_006

tomasova
smejo asi preto tak reagovala,lebo mi poslala fotku v podprde s nickom a nič iné. A ja som zareagovala,že čo mám s tou fotkou robiť,keď mi ani nenapíše,že sa chce dostať do galérky. Možno som jej tak nemala napísať,ale každá tam máme fotky bez podprdy. No a ešte ma vie nahnevať,keď mi nové kočky pošlú fotku,niekedy bez nicku a bez žiadnych slov a mňa ide roztrhnúť v páse. Ja nemám čas ešte pátrať,či prispieva na fóre,či nie je len niekto zvedavý a chce sa dostať len tak popozerať galériu. A dievčatá verte,že všelijaký ľudia sa tam chcú dostať a posielajú fotky stiahnuté z inernetu. Takže nové babenky,nemajte mi to za zlé,keď som niekedy nepríjemná.