Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

0705bubu

angie77
ahoj jej dakujem no ale ked pozeram tie ostatne postavicky juuj zavidim ale vacsinou su to asi baby co este nerodili. Tak ale trosku teraz zase makam po vianociach sa co to nabalilo hihi tak musim sa dat do leta trosku do formyyy :-)) hadam to este zvladnem a telo tiez..

v girl

Xexenka
ahooj :) postupne pozeram fotky kazdej cickatej hehe...a ako vidim ty mas uz reopku..co sa stalo s tvojimi prvymi prskami? nie som tu tak casto ..mozno mi to uslo...a ako sa citis uz s väcsimi? :)

ewel007

Xexenka

Ja sa pytam kvoli znacke,tiez chcem teraz ES kvoli ml a rozmerom,kedze mentor ani nagor take nema . Nevlnili sa ti? Alebo neake uzitocne info ;-)

xexenka

Ewel

Ano mala som aj predtym ES

S velkostou som spokojna, na mne su neni velke len este cakam ze sa viac usadia mam 3t.po opke

angie77

bimbi má pravdu, ja ked som prišla na toto forum, po nociach som ho čítala stovky strán dozadu, až som sama zistila že všetko sa to stále dookola opakuje :)je dobre si to prečítat dozadu, ako to preživali ostané baby :)

bimbi

Nikol, Smejo
Vsetko co sa pytate, je tu omielane dokola tie iste temy.. ja sem chodim uz vyse roka a stale to iste.. baby vam tu radi odpovedia, ale skuste si precitat aj par stran dozadu, vecer pred spanim :) ako vecernicek.. myslim to v dobrom, vela sa dozviete co vas zaujima, o velkostiach, bolesti po opke, rekonvalscencii..ja som si pred mojou opkou precitala pol roka dozadu a fakt mi to vela dalo
Nikol
Ak si z Ba tak skus pozriet prace Trsku, je vraj sikovny, len je vraj drahsi, na Jezovitovu som nepocula az tak dobre referencie.. Ale ja som z Ba a isla som do BB :) a vraj v Interklinik su dobri
Super diva
Uz sem nechodis? Potrebovala by som sa ta nieco spytat..