Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

tomyum

ja som s dokim rieišla ES cez mail, písal že mi ich vie dať a taktiež ich navrhol aj vgirl aj taku velkosť tak sa dohodli, tak neviem no, skusim sa aj jej spýtať lebo oni to preberali priamo na kontrole, ja som písala dokimu tak neviem či tam bude ešte jedna konzultačka alebo ako, ale mam kopu otazok :))
psla som tam mailík ako je to s tými implošmi na mieru tak uvidím či odpíšu.
nemyslím si že som neaka chuda :) /165cm,57-58kg/, len to vlnenie ma zaujíma, ale to ti nikto dopredu samozrejme nezaruči..

question

tommy, ewel,

ja tiez studujem o znackach na omlazeni..len mi dost blbne ta stranka.... viem uz ze nagory su tvrdsie sice na dotyk, ale malo sa vlnia..
a tiez by ma ohladom mentorov a ES zaujimalo ako je to s nimi ..teda rozdiely a vlnenie.. kocky viete??

tomyum1

Ewel
Ja ta uplne chapem, ze stale rozmyslas, vymyslas a spekulujes, je to normalne, ved to je dolezite rozhodnutie na vela rokov... A co hovori Mladek na ES, jemu sa velmi nepozdavaju? A pozerala si Perouse co patri pod Mentor, myslim ze robi specialne implose pre chude baby, ma ich tusim Dara Rolins... Tusim sa volaju Perthese sensitive pokial si dobre pamatam... Skus na nete pohladat Dr . Holusa, on robil Dare a este dalsim ceskym hviezdam kozy...

ewel007

tomyum

dakujem moja za radu, no vieš ako si mylsím že ES su tiež kvalitne imploše a všetky musia normy splňať, len ide o to či sa mi nebudu vlniť a ešte pri tých ml ale zase nechcem ani kamene, no neviem fakt, každý den sa niečo najde k tej reopke, asi to moc riešim, kedže mam tolko času nie ako pri prvej opke, len je to velmi dôležite sa správne rozhodnuť..

tomyum1

Cauko Ewel, ja som mala predtym ES a boli maksie nez Mentory. Ked chces vacsiu velkost aku Mentor nevyraba, daj si vyrobit implose na mieru, myslim ze sa to da, len otazka je kolko to stoji... Za zistenie nic nedas... Skus sa opytat vo firme Puli medical, to je dovozca Mentorov. To ma len tak napadlo...

ewel007

baby čo mate ES imploše ako ste spokojne?
čitam na omlazení, že su nekvalitne a na druhej strane že su max spokojne, vraj su dosť mekučke a hlavne pri väčších velkostiach sa zvyknu vlniť..
Mne sa tieto mentor tiež akokeby vlnili, po opke tretí mesiac ako sa usadzali, trvalo to asi cca mesiac a už nieje naštastie nič vidno,iba to trošku to citim..

question

fufu..

ved prave som dostala odporucenia na mentory..ze lepsie ako ES... a to cerven nerobi..
a mne sa pacia prirodzene prsia, preto mozno nakoniec nepojdem ku nemu, trosku ma odradza aj ze nedava dreny, a neviem kam ten sajrajt potom unika.. ale bolo by to zvlastne, pretoze od nepamati som bola rozhodnuta pre neho:):)
tak teraz pozeram foto a hladam a stuhujem kto co a ako...

saska_k

Ahojte baby,
Chcem sa spytat vo februari uz bude 6 mesiac, ze mam implantaty, takze idem na kontrolu. CO sa robi na kontrole po 6 mesiac. Lebo, ked som bola po mesiaci na kontrole pozeral na to len okom, je to normalne? Aj teraz sa len takto bude pozerat, ci to bude pozerat inak, ci vsetko je ok? ..A tiez je normalne, ze po 5 mesiac. este obcas zabolia prsia? Nie je to velka bolest, ale predsa su obcas take bolesti a neviem, ci je normalne a ci mam panikarit :O
Diky :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk