Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Zuleko

ano moja to mi je jasne:), len myslím tým že su take mäkké, že teda maju bližšie k vlneniu a ešte teda ked je to aj taký velký iploš, pripadne či sa da vybrať kohezia či ako sa to píše :D pri tých 700ml extra vys p..

tomyum1

Question, Ewel
Som bola v tom ze Nagory su najtvrdsie a praveze asi Mentory anatom su najtvrdsie, Mentor sa robia kohezia I a II gulate (makke a stredne makke) a kohezia III anatomicke ((pevne), Nagory su ze vrak makksie. Skuste si nastudovat o tych Perthese sensitive, citala som o nich v suvislosti s Dr Holusom, teraz nepamatam ako sa vola jeho klinika, tusim v Brne je, ani netusim ci sa tieto implose pouzivaju na Slovensku...
S tymi znackami je to tak, ze kazdy lekar ma dohodu s nejakou firmou od ktorej berie a samoska ma z toho nejaky benefit a tieto implose potom odporuca, v kvalite nejaky zasadny rozdiel byt nemoze, minimalne 10 rokov by mali vydrzat kazde, tolko aj maju vsetky tusim zaruku jestli se nemylim :-) sa nechcem robit muuuudra to vooobec nie :-))))

Zuleko

ewel
To vlnenie ti nikto nikdy nezaruci.Mozes mat aj najdrahsie implose a to vlnenie mozno budes mat.Takze na to by som sa asi neorientovala,skus sa popytat bab co maju ES ako su s nimi celkovo spokojne hustota,makkost a tak.

bimbi

question
A ako vies, ze Cerven ti na poziadanie neda inu znacku ako ES? To ti on povedal? Podla mna ked ako pacientka budes trvat na urcitej znacke, tak ti ju da..a neviem si predstavit, ze by som rok cakala k nemu a potom sla k inemu.. Ale ja som tiez "cervenovka" tak asi preto ten nazor.. a ked chces mensie kludne mu zavolaj a da ti ich:) vies on trpi na velke prsia :D

ewel007

tomyum

ja som s dokim rieišla ES cez mail, písal že mi ich vie dať a taktiež ich navrhol aj vgirl aj taku velkosť tak sa dohodli, tak neviem no, skusim sa aj jej spýtať lebo oni to preberali priamo na kontrole, ja som písala dokimu tak neviem či tam bude ešte jedna konzultačka alebo ako, ale mam kopu otazok :))
psla som tam mailík ako je to s tými implošmi na mieru tak uvidím či odpíšu.
nemyslím si že som neaka chuda :) /165cm,57-58kg/, len to vlnenie ma zaujíma, ale to ti nikto dopredu samozrejme nezaruči..

question

tommy, ewel,

ja tiez studujem o znackach na omlazeni..len mi dost blbne ta stranka.... viem uz ze nagory su tvrdsie sice na dotyk, ale malo sa vlnia..
a tiez by ma ohladom mentorov a ES zaujimalo ako je to s nimi ..teda rozdiely a vlnenie.. kocky viete??

tomyum1

Ewel
Ja ta uplne chapem, ze stale rozmyslas, vymyslas a spekulujes, je to normalne, ved to je dolezite rozhodnutie na vela rokov... A co hovori Mladek na ES, jemu sa velmi nepozdavaju? A pozerala si Perouse co patri pod Mentor, myslim ze robi specialne implose pre chude baby, ma ich tusim Dara Rolins... Tusim sa volaju Perthese sensitive pokial si dobre pamatam... Skus na nete pohladat Dr . Holusa, on robil Dare a este dalsim ceskym hviezdam kozy...

ewel007

tomyum

dakujem moja za radu, no vieš ako si mylsím že ES su tiež kvalitne imploše a všetky musia normy splňať, len ide o to či sa mi nebudu vlniť a ešte pri tých ml ale zase nechcem ani kamene, no neviem fakt, každý den sa niečo najde k tej reopke, asi to moc riešim, kedže mam tolko času nie ako pri prvej opke, len je to velmi dôležite sa správne rozhodnuť..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk