Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

lauritánia
:) no pekne tak ty si sa poriadne rozbehla stými nákupmi :) no ja sa musím tiež v obchodoch krotiť lebo neviem neviem ma muž už zdomu stým vyhodí :) tak sa len vytešujme ked máme sčoho neboj, jazvy pominu po čase

Sifonka6

Ahojte,
Tak ja som par hodin po opke...bolesti sa daju zniest... Zaludok mam rozhodeny z narkozy... Pan dokrot bol velmi fajn aj sestricka, prekrasny pristup.... Tak uz sa len zotavit... Az budu prsia ekne pridam foto do galerky...

lauritania

ups , pišem ako madar , ked sa teraz čítam .... to nie ja - to mobil , hi

tinka , aj ja som všetky plavky podarovala aj podprdy , teraz mam mániu kupovať nové , mám trojo nových plavok , a jedny su mi dobre z minuleho roku a nových podprd už sedem .... dnes som bola v tesku a prišli im nadherne plavky , rôzne typy a farby , no povedala som si že už nie , zatial dosť .... ja sa ešte velmi nebudem ukazovať v plavkach koli tym stehnam ... tam su jazvy poriadne ....

tina691976

lauritánia
to je v pohode ved číslo nemusíš ani písať :) aj som nad tým spodkom orzmýšlala že ho kupim len ja by som brala keby boli aj klasický spodok plaviek teras budem musiť niečo iné kombinovať stým vrchom ale su fakt pekné ja som všetky staré už darovala asi sedem párov a nových mám už štvoro sa už neviem dočkať leta kedy to vytiahnem :)

lauritania

tina6916... - stale zabudnem to tvoje čislo , hiii . ahoj tinka , ja som plavky kupovala hlavne kol spodku , leo boli jednine s takym striho , ktore mne zakryju teto nove jazvy po plastike stehien. ja prsia nemasirujem vobec , ani mi to doktor nekázal ...

lenkalili - ja som 2 mesiace od opky , bradavky su ok a rovnako citlive , ale pred viac ako rokom som bola na uprave - na mastopexii , rez som mala okolo braavky a v tvare T , a bradavky som mala asi polrok ovela menej citlive ako pred opkou. potom sa to napravilo a aj teraz je to ok , tak počkaj , možno sa to zmeni , nestáva sa to často že by sa stratila citlivosť , ale je to aj jedna z nežiad.učinkov ...

yanka , mulatka - kočky , nebojte sa nič , nebudete ako Pamela , to by museli byť minimalne 800ml , ja som sa bala aby som nebola zas ako Carmen Geisen :D , že najprv pojdu prsia a potom ja , heheee , ale ona ma tiež minimalne nejake 600ml ...

tina691976

janas86
ahoj prsia máš krásne krajšie ako po opke su už pekne vyplnené nie až tak vypnuté ako po opke a tá ružová podprda je krááááásna kde si ju kupila ja nemusím ružovu ale na tuto by som sa dala nahovoriť

Sandritta

Janas86,

Pozerala som akurat Tvoje nove fotecky, mas ich velmi pekne, uz Ti krasne sadli. Male ich teda urcite nemas, to sa ti len zda, su super ;))) ! Oni este zmaknu a potom ich das uz k sebe. Ja ich mam v podprde furt take stuhnute a ked som bez tak sa krasne uvolnia, takze ked uz nebudeme musiet nosit podprdy kazdy den tak zmaknu este viacej.
Mas pravdu, ja by som tiez brala vacsie, ale tak staci mi, uz by to asi bolo napadne.

Rose59,
Krasne prsicka mas. Kolko mas ml? Vyzeraju super velke.

Yanka8,
Gratulujem k prskam. Tie pocity Ta prejdu, ja som prve dni tiez par krat olutovala ze som sa na to dala a teraz uz len lutujem ze som sa na to nedala skor :D

Luccia

Yanka8
fuuu, tak to mas vacsi zakrok ako ja, mne daval 330 anatom pod sval, ale inak nic. Neboj moja, ten opuch je urcite kvoli tej zlaze... Viem presne co hovoris o tom ze si uz aj lutovala... aj u mna bolo par momentov kedy som silne pochybovala, ze prave toto som potrebovala. Napriklad ked vyberal dreny alebo ked sa pokusam posadit - teraz uz celkom uspesne. Povedz si ale, ze to prejde, telo sa prisposobuje, tak mu daj cas. Drzim palce.

Mulatka
dik za mile slova, nech nam to obom rychlo ubieha - tebe cakanie a mne rekonvalescencia...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk