Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

cicimici

ja som po opke rok a mesiac. Prsia som spojila pri seba uplne ani neviem po akom case presne nejaky mesiac a pol asi.
a jasne ze nosim push upky :-)Ale moju pooperacnu podprsku mam najoblubenejsiu :-) doteraz v nej spavam a teraz ju aj dost casto nosim cez den kedze som po vybrati znamienka a nechcem prsia tlacit do podprsky aby sa mi nestalo nieco z jazvou kedze to mam na prsičku.

Rozalka

question

ďakujeme, neboj aj ty sa budeš vedieť chváliť pekným dekoltom... držim palce aby všetko dobre dopadlo a aby si bola max spokojná výsledkom... potom nám daj vedieť...

ivava

xexenka
no moja len ja mam rezy pod pazuchou tak to asi nebude to iste...
A baby prosim ak sa tu niektora stretla s takym niecim napiste...aj ja ked mozem napisem a ked sa ma to tyka...dik

mahulienka

Baby
nasa lucy1990 je na jojke, v relacii supermama:)) Je fakt kocka;)
question
dakujem, mam anatomicke impl.:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk