Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

question

ja mám 370ml a tiež som chcela také plné C, doki dokonca povedal že budú také len plné B,viac mi nechcel dať.. ale mám teraz D, z C podprdy mi trčia bradavky...a tiež by som barala aj väčšie :D lebo pod tričkom nič moc, boom je až ked sa vyzlečiem.. ale to je tým, že ked tam nemáme nič predsatvujeme si C-čka ako bomby, ale ono to až také bomby nie sú v skutočnosti...ale zase na druhej strane, cítim že toto je môj strop, pretože som tam nič nemala a už teraz cítim kraje implošu a vlnenie by som rozhodne nechcxela mať..takže naozaj treba počúvat čo vraví doktor a ak on sám určí aj 450 tak prečo nie? :)

Rozalka

question

tých 450ml nie je podľa mňa až tak veľa ale zas keď si menšia, viem ťažké je sa rozhodnúť ktorá veľkosť by bola tak akurát aby sme boli spokojné, ja mám 390ml anatom., ale som vysoká, 175cm, 62kg. mám ich akurát, pre kamošky sa zdajú veľké, pre mamku a priateľa akurát, a ja osobne by som si vedela predstaviť aj väčšie také 420-450, ale podprsenky ledva si dám Dčka, a ked som došla na konzultáciu tak som chcela Cčka... ťažko sa rozhodnúť, ale červeňa tu veľmi chvália a vieš sa sním podľa mňa dohodnúť na menších...

question

rozalka, ja som uz bola na 3 konzultackach:) prvu som vylucila, u cervena mam termin v aprili na 450ml ES okruhle-co sa mi zda veeelaa, mam 168, 48kg, pod prsiami 67cm ale teraz som bola na konzulatcke aj v blave , bude tam uplne nova klinika , mala by som mentory, tam mam na vyber bud anatomy alebo okruhle a nieco medzi 350 az 400ml. by sa rozhodlo na sale... a termin by bol v marci.. preto vaham..

rita149

cicimici

ja som po opke rok a mesiac. Prsia som spojila pri seba uplne ani neviem po akom case presne nejaky mesiac a pol asi.
a jasne ze nosim push upky :-)Ale moju pooperacnu podprsku mam najoblubenejsiu :-) doteraz v nej spavam a teraz ju aj dost casto nosim cez den kedze som po vybrati znamienka a nechcem prsia tlacit do podprsky aby sa mi nestalo nieco z jazvou kedze to mam na prsičku.

Rozalka

question

ďakujeme, neboj aj ty sa budeš vedieť chváliť pekným dekoltom... držim palce aby všetko dobre dopadlo a aby si bola max spokojná výsledkom... potom nám daj vedieť...

ivava

xexenka
no moja len ja mam rezy pod pazuchou tak to asi nebude to iste...
A baby prosim ak sa tu niektora stretla s takym niecim napiste...aj ja ked mozem napisem a ked sa ma to tyka...dik