Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

angie77
dakujem a ano chcem väcsie..tieto sa mi pacia aj tvar..Mladek ma zlate rucicky..ale ja chcem velkeee :)) uz na prvej opke som chcela ,ale bola som prilis plocha.

Zuleko

Ivava
Neviem co znamena pojem pevnejsia;))) Jasne beriem takyto nazor, kazdemu sa paci nieco ine;) pokial je to normalne vyjadreny negativny nazor nemam nic proti:) Ani mojmu doktorovi sa pacili viac mensie;)

0705bubu

matilda1
ahoj prosim ta ty si z pd? ja som bola tiez u Trsku na severe ale az april 2012. Mrkla som foto mas ich perfektne. aj ja som spokojna moc moc. je uzasny clovek a odbornik tesim sa na kontrolu po roku. aj si mala nejake sono kontrolne alebo ako to chodi??

Zuleko

Lilabmw
Dakujem, ty nakoniec ides?;)

Angie
Sranda je natom ze som 3 mesiace po op a dost casto chodim von vecer a napriek tomu som nemala este takto nabombovane prsia vonku;) mala som vystrih ale nie asi az taky ako tu na foto;)A to ze sa muzi pozeraju do vystrihu sa neczdujem, ja sama cumim zenam ak vidim ze maju vacsie silkace;) U zien som sa samozrejme malo kde stretla s reakciou dobrou, skor s nazory ze som sa zhovadila;))) ale to mi je uplneee jedno;) zavist je svina vec;)

ivava

Zuleko
ty brdo..vyzeras v nich troska pevnejsia...ci to mozno len na foto..ale mne si sa aj tak pacila viac v tych mensich..kazdy mame iny vkus..ale klobuk dole...

lenka19796

jasne,dakujem.uz by som chcela mat za sebou aspon ten prvy tyzden..:0 fotky urcite dam do galerky hneeed ako budem mat chut a naladu sa fotit.teraz mi je zatial tak blbo ...neviete ci si po analgetiku aulin mozem dat aj pol tabletky na spanie --

angie77

zuleko...tak u Teba to je už poriadna nálož :), aj ked na sebe si neviem predstavit, ale na Tebe sa mi velmi páčia a asi by som sa aj ja za Tebou otočila stretnúť Ťa niekde na ulici :)

ako reaguje okolie? pohľady muži a tak? :)

angie77

tomyum1

už ich máš krásne prirodzené, krásne sa uvolnili, môžeš byt spokojná

v.girl

nápodobne :) ozaj chceš íst do väčších? zdáš sa mi chudunká a pekne vyznejú na tebe už aj tieto

baby inak u oboch sa mi zdá že sa vám tie cecule ako sa uvolnili aj zväčšili od opky :)

angie77

lenka19796

gratulujem k novým prsíčkam, vitaj medzi nami ceckaňa nová :)...aj ja som mala prvé dni dost silné bolesti, u mňa to na 4-5 deň povolilo na znesitelnú hranicu, prajem rýchle zotavovanie a určite by si sa mala pridať k nám do galerky nech môžeme obkukať :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk