Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

yanka8-nelutuj prsicka neboj všetko bude v poriadku to je len opuch to odpuchne mas ich velke to preto lebo ze vacsie prsia aj viac bolia ale neboj budu krasne :)

mulatka

Luccia-aj ja sa nanho velmi tešim je tak prijemny tak sa nebojim mu zverit do ruk a o 48 dni uz tu budem púisat aj ja ako ich krasne urobkala nech sa ti prsicka rychlo hoja :)

yanka8

Luccia
ja mam cez podprsenku este aj obvaz, tak si ju neviem posunut, bojim sa a som v nej strasne, ale strasne narvana. Prave prsko mam o dost vacsie, to mi aj upravoval, bral mi z neho zo zlazy, tak dufam, ze to je len kvoli tomu taky velky opuch. Ked chodim, alebo lezim bez pohnutia, tak sa ta bolest da zvladnut, ale ked si sadnem, to je uplna katastrofa. Musim si ich drzat, lebo ked ich pustim, tak ma nenormalne tahaju a stipu. Uz som to aj parkrat olutovala :-(. No a zdaju sa mi strasne velke, dufam ze odpuchnu.

Lenkalili
super ze si sa s nimi tak pekne vzila a si spokojna aj s velkostou. Od zaciatku si mala bradavky menej citlive?

Luccia

Yanka8
gratulujem, v rovnaky den sme ziskali novy hrudnik ;) dufam ze nam rekonvalescencia pojde dobre. Viem presne o com hovoris, ze mas pocit ze stahovacia podprsenka je nakrivo - ja som si ju vcera pekne opravila. Moj doktor mi tiez zakazal davat si ju do kontroly dole, ale povedal, ze na chvilocku v klude rozopnut, minutku si oddychnut a zase zapnut to mozem. Tak som ich aj jednym okom videla :) Svrbenie a stipanie mam aj ja, a este tah v chrbte. Kedy mas kontrolu? Ja v stredu.

Mulatka
dobreho mame doktora ;) je to velky profik, nie je velmi ukecany ale ta preciznost s ktorou ma pred opkou kreslil! A dosledne mi vsetko vysvetlil a zvazoval to najlepsie pre mna. Aj anesteziologicky v Interkliniku mi vraveli, ze jeho praca je fakt ako umenie. U mna to plati doslova. Z nicoho spravil zenske poprsie. Este som to moc nevidela, ale aj tych par sekund mi stacilo. Zazracne sa mi to zda.

Lenkalili

assaabloy

Ahoj neviem či tu ešte chodíš...ako prsíčka? Zlepšila sa nerovnosť? Ideš ku dr.? Ak tu budeš ozvi sa som na teba zvedavá.

Lenkalili

Čawte babiky, tak ja som 3mes a týždeň od opky. Prsia sú náádherné :) Na začiatku som sa trápila že sú malé, no teraz mi vôbec tak neprídu a už neuvažujem nad reopkou. Nosím stále push-upky také poriadne, že v nich vyzerajú prsia brutálne...všetci chlapi pozerajú...viete aká zmena :) :) teším sa z nich, už sú mäkkučké a je to super. Jedna vec čo ma štve je necitlivosť spodnej časti prsníka a taktiež bradavky stále troška bolia a sú také žee necítim taký vzrušujúci pocit keď sa ich priateľ dotýka..viete čo myslím..to ma dosť štve. Myslíte že sa to ešte dá vrátiť do normálu? Gratulujem všetkým novým kočkám s novými prsíčkami a držím pršteky všetkým čo do toho idú. Je to super vec :) Ja si ich stále chytám že aaach mám veľké prsiaa :) Je to taak že proste trojky sú take optimum je to pekné plné. Ja som vždy chcela 4ky alebo 5ky ale to už by pôsobilo neesteticky ku mojej postave..a ešte keď som to nepovedala okoliu že som to absolvovala tak to už by si doslova každý všimol že mám umelé :) paaaa

janas86

Super babenky dakujem pojdem teda urcite dakujem za rady :-) prelepim urcite bwz toho by som nesla :-)

DOMINIKA Je ok aj prska ma pekne :-)
Sandritra ty ich mas super pekne tvarovane a pri sebe :-)

Mne ich mohol aj dat blizsie mam ich dost odseba a nesli k sebe uz teraz :-)
No co uz ale isla by som do vacsich v poho :-)
Zdaju sa mi male teraz.....
A ty ako sa citis v poho???

tina691976

lauritánia
aj ja som kupovala velkosť xl su pekné len ja som spodok nekupila len vrch ale už len ten pocit stej velkosti je super pomaly sa usádzaju len su ešte dosť pevné som lenivá si ich masírovať :)

yanka8

Mulatka
zdaju sa az prilis velke, ale to je urcite aj opuchom a nenormalne ma svrbia. Tak sa ti to tiez blizi. Nech ti to rychlo ubehne a uz nech mas aj ty krasne cicusky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk