Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Tomasova
Pravdepodobne mas zvlneny implantat, stava sa to zenam co pred op maju velmi male prsia a skoro ziaden tuk.Implantat nema dostatocny priestor aby sa rozlozil a tak sa zvlni.Maju to aj niektore baby tuto z fora.Nejde v podstate o nic vazne, pokial to vlnenie nie ke do oci bijuce.

tomasova

babenky pomoc
prosim vas kocky co mate po,nevsimli ste si nahodou niektora na sebe ze ked ste v predklone tak zo spodu prsnika mate ten silikon zvlneny?????ja som si to vsimla dnes,nejako som sa predklonila a zo spodu zvlnenie....skoro som obrptavela,uplny sok....tak teraz neviem ci je to normalne ci problem????pokukajte sa a piste prosim....

monikasss

february

Tebe sa krásne tie prsia vyformovali za tých 5 mesiacov....... myslím že mám podobné Tebe možno trošinku viac od seba než Ty ale snáď ich aj ja budem mať také krásne ako Ty.

Zuleko

Janica
Ked ti mozem poradit, ak ti doktor dovoli vezmi si 400ml.Ja mam skoro na vlas rovnake miery ako ty, 72cm pod cez som mala 83, vyska 170 a vaha 52 kg pri prvej opke(teraz mam o par kg viac) tak sa pozri ako vyzerali na mne tie 390ml.Mozno ti to pomoze.Nosila som po op podprsenky prevazne C, niektore D.

janica25

cicimici
idem k dr.cervenovi mi sme sa nebavali ze kolko max.zacak 300 a ja ze ci 350a ze ano ale preto rozmyslam.ja mam siroky hrudnik pod 73 a cez 83 vyska 169,52.objednane mam pre istotu aj 400 lebosi myslim xe 350 sa mi bude malit.ty mas uzky hrudnik tak preto vyzeraju aj vacsie ze mas.myslim ze na mne budu takto ako tebo vyzerat tie 400 moje dohady no zaroven nechcem bomby chcem plne cecka a to neviem ci by boli pri 350 i ked pooperacnu mi pise 70c.tak ma to mili.

strangeemily

kvet11

ahoj,ja mam opku az na september a navrhnute mam 300ml,okruhle,no ja som len zvedava lebo cicimici ich ma dost velke aspon mne sa tak zdaju,niektore kocky tu maju aj 400-500 a nepridu mi take velke ako ma napriklad ona a to ma len 325ml:)ale jasne zalezi to vsetko na postave ja som velmi drobna takze som zvedava ako na mne tie 300 ukazu.

Zuleko

Lilabmw
Neda sa to, ja som tiez vravela doktorovi ze sa mi pacia takmer uplne prsia pri sebe a on mi nato, ze s tym on nic nevie urobit.Raz ked mas daleko prsia od seba, blizko pri sebe ich nebudes mat.Zavisi to kde sa ti napaja sval.Ale na druhej strane kedze mas vacsi implos tie prsia budu vyzerat ze su trosku blizsie;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk