Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Majka 1910

ked nie si kratko po opke to by si mala dat prsička pekne k sebe.Skus iny strih podprsky nejaky.Ja ich dam v kazdej pri seba.Ale je mozne ze ich mas dalej od seba tak ti to ide horsie , ale skus tu podprsku inu.
Ano ja som bola po roku a objednala som sa sama. Na sono som bola tiez v Novamede v BB.Kazda zena by mala ist raz do roka a ked mame prska spravene tak by sme mali davat na to pozor aby sme fakt isli.ja som bola aj v marci lebo som si nasla taku gulicku alebo hrcku malicku, to bolo nasledok opky este a vstrebalo sa to same, tak ale pre vlastny pokoj som isla ze co je to a teraz zase lebo uz som si to necitila ze ci to fakt zmizlo, tak som bola teraz ked som bola na kontrole po roku.

fekynka

Monitaaa
dakujem veeeeeelmi pekne za radu si zlata, ten lekarsky benzin mi nemoze nic spravit ak nahodou este nemam uplne perfektne zahojene jazvy?

Monitaaa

fekynka
ano uz som to tu pisala. Dava sa to dole s lekarskym benzinom /1,8e v lekarni/ stači potrieť leukoplast s vatovym tamponom namočenym v benzine a odlepi sa to krasne samo. tak isto s tym vyčistiš zvysky

Majka1910

Rita149
nie, nie som kratko po opke, uz to je pol roka co som bola.. podprsenky nosim 80B. Ale ked je trosku vypchata tak mi je mala, cize budem musiet vacsie poskusat. Ty si bola teraz po roku na kontrole, ze? to si sa sama objednavala? a na sono ta doktor poslal alebo si sa pytala?

rita149

Majka1910

podprsky nosim 75B a 75C podla toho aka je, V galerke mam aj B aj C.Ty aku nosiš a prečo sa ti neda dat prska k sebe? Si kratko po opke?

olivka21

Kiiiiiiiiiiim!
kde si ? Okamzite sa pochval novymi fotkami ;)))
odfot sa aj z dialky,nech vidim,ake velke mas tie tvoje bambule ;)
Ja ug mam objednane implantaty,objednala som si aj 445 aj 515,necham to na dokiho. Tie 575 som zavrhla,to je uz moc na mna....

fekynka

Ahojky babulky,
Cicimici,Ivava
prska sa Vam nadherne skrasluju :-)
Ozaj chcem sa spytat aj ked viem,ze to tu uz bolo spomínanie ako ste si davali dole to lepidlo co Vam ostava po prelepovani.Ja si jazvy prelepujem 2 tyzden a som stoho uplne na nervi...mne to ide strasne tazko dole aj ked si to namocim v sprche...
Prosim poradte ak stym mate nejaka skusenosti.Dakujem

v girl

ewel007
ahoj cicka tak dnes som bola na kontrole po pol roku...rozpravali sme sa o reopke,ze kebyze chcem nove mam ist nad 600ml a vysoky alebo extra vysoky..co mi aj vyhovuje..ale dokino ma odhovara,ze este mam pockat moje prsia su akurat a,ze este nemam robit unahlene rozhodnutie..ze mam 21r. a co ak budem chciet mat dalsie dieta,ze potom sa velke prsia po kojeni horsie upravuju..ze sa mam porozpravat s priatelom a o mesiac dva mu mam napisat mail :) ale ja viem,ze chcem tie väcsie hehe