Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

cicimici

kocka jedna AHOJ:)no paradne ich mas,velmi sa mi pacia aj ked su trosinka od seba ale to sa spravi ze?:)citala som tu ze ti sedia podprsenky zatial dobre:)a ake velkosti si skusala zatial?ma to len tak zaujima,vies ako :)a na stehoch si uz bola,bolelo to ci nie?a este sa ta chcem opytat velkost oblecenia menit nemusis?myslim tak ze ja si kupujem xs-s a ci nebudem musiet kupovat teraz vrchne oblecenie M-L :) jaaaaj a este som ti chcela ze vyzeraju dost velkeeeeee!!!!

matilda1,skoricka,Lucia3110
KRASA!!:)

cicimici

mravcadlo1

neboj sa prska ti este padnu mas ich vysoko to ano ale preto ze mas aj dost velky implos a sval dostal sok tak ho drzi ale ked ho pusti tak ti pekne padnu neboj sa budu super..neviem ci si videla celu galerku ale kopa bab mal kozy az na klucnej kosti a niektorym to pada dlhsie a este aj pises ze cvicis tak sa potom necudul mas prsny sval tvrdsi ako vacsina bab ale on sa uvolni a pusti ti to pekne dole..

xexenka

Baby chcem sa spytat, tie co mate rez pod prsnikom, okolo jazvy to mate take tvrdsie?? Aj sa to upravi casom? Mne to robi pod prsnikom take rovne abo splasknute, chcem aby sa my to pekne zaokruhlilo a vyplnilo ci uz prsnikom abo implosom

Vdaka

cicimici

campa

ahoj a dakujem..no modrinky uz chvala bohu zmizli ale bradavky ma boli brutalne..mam ich nejake precitlivele..uz sa ti to krati..neboj sa mas sa na co tesit..ja fungujem uz normalne bez pomoci ved uz som skoro mesiac po..aj ruky uz mozem v pohode dvihat akurat este ich nedviham rychlo aby som si jazvy neroztiahla ale neboj sa zvladnes..ku komu ty ides a akym sposobom budes mat vkladane?a kolko davas?drzim palce uz teraz a som zvedava na tvoje pocity..

janica25

ahoj prepac ze az teraz..tak ty uz to mas zachvilu tu drzim palce a ku komu ides?k tej velkosti zalezi co tebe povedal doktor kolko ti ponukol max?ak ti ponukol 400 max tak by som ich asi brala i kd mne tiez ponukol 350 a sla som nakoniec do 325 a teraz sa mi mali :D aj ked to nie je velky rozdiel..ja som mala pred opkou 77 a teraz mam 85 ale zavisi aj od toho aky budes mat profil ..ja som mala vysoky..ale zase ja som strasne krpata cize som spokojna s tym co tam momentalne je a tiez neplanujem zvacsovat mozno po babatku o nejakych par rokov ak to bude potrebne..kolko ty merias a vazis?

monikasss

babule????????

chcem sa spýtať, vy ste priniesli nejakú pozornosť chirurgovi keď ste išli na kontrolu? Ja neviem či mu mám zobrať nejakú flašku a bombonieru alebo čo. niekto radí že hej iný zasa že šak som zaplatila dosť.
Tak teraz som z toho jeleň.

campa

Lucia,Matidle,Skoricka

Nadherne prsia dievcata,niet co dodat,tesim sa s vami.

Baby myslite si ze po 4-5 tyzdnoch po opke budem moct cestovat lietadlom?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk