Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

tina69... - ahojky , mame rovnake plavky :-) , tie riflove z NY .. ja na tie moje 410ml som musela kupiť podprdu XL .... prsia sa ti krasne usadili ;)

yanka8

Ahojte kocky,
taaaaaaak uz to mam za sebou. Isla som ako prva a vcerajsi den bol dost tazky. Dali mi na noc aj tabletku na spanie, ale nejako nezaucinkovala. Rano som sa sama postavil a celkovo som sa citila fajn, cestu z BB do BA som zvladla bez problemov, len poobede ma uz zacali strasne boliet prsia. Pri vstavani mi musi mamka pomahat a ked si sadnem, tak ma nenormalne stipu prsia.
Prave mam omnoho vacsie ako lave, dufam, ze to je len opuch, z toho praveho mi odoberal aj zo zlazy.

Zistila som, ze mam podrpdu trosku posunutu, zapinanie nie je presne v strede ale viac na pravom prse, dufam ze to nevadi. Najradsej by som si to opravila, ale zase mi zakazali hybat podprou.

Sandritta

Janas86,

Ahoj, ja chodim do solarka od 6 tyzdna. Jazvy si prelepujem. Najskor som si lepila obycajne naplaste no zdalo sa mi, ze to nestaci, mala som pocit ze aj cez ne sa mi to opaluje. Tak som si vyhotovila vlastne naplaste, vystrihla som si z podprsenkovych vypchavok take dva pasiky a prilepila si ich priedusnou paskou cez jazvy, tak mam teraz lepsi pocit :D

Inak sa Ti uz pekne formuju prska :))) a ako sa ma Dominika? Pozdrav ju odo mna ;))

slniecko83

Jana

Ja som isla do solarka po 2 mesiacov od opky a doktor mi povedal po 6 tyzdnov sa moze do solarka a musia sa prelepovat jazvy

janas86

Baby ako je to so solarkom???
Kedy sa moze ist?ja mam 2 a pol mes. po opke a vsetko robim v poho uz ani neviem ze som bola na neakej opke:+)
Som v zahranici a nemam so sebou tie papiere po opke vo mi dal doktor. tusim tam to bolo napisane ze kedy sa moze ist ale jazvy zakryte....prosim poradte mi :-)
chcela by som ist na par krat teraz niekedy bo idem na svadbu a chcem byt sexy :-)
Dakujem
xxx

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk