Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Janulkalea
Skoro kazde jedne prsia po op nie su pekne,chce to len cas, aby sa pekne upravili.Ale ak si myslis, ze prsia po op budu tip- top a ze sa stat nic nemoze, tak sa na op vykasli.Ked uz sa raz preto rozhodnes musis byt zmierena, ze sa moze stat hocico.A hlavne nedaj sa hned ovplynit jednym clankom, ktory je bohvie ci aspo 5% zalozeny na pravde;)

tomasova

janulkalea
ako som si vsimla tak si dost uprimna,ale na moj vkus az prehnane....skus ist na opku ty a hned o par dni posli fotky do galerky a uvidime ake hrozne budu tvoje,pretoze po opke tu skoro kazda mala najprv vselijake prsia ale vsetky vieme ze sa to upravy...alebo sa pofot teraz a uvidime apo budu baby reagovat na teba...

janulkalea

Zuleko,

ja nehovorím, že sú tu same katastrofy, len keď som si pozrela prsia Monitaaa, tak mi prišlo zle, ale teraz ich ma nádherné.
Ja som sa len zamyslela sama nad sebou, že či by som to zvládla, keby sa to stane aj mne.
Ale keď mám byť úprimná tak ma úplne rozhodil ten článok v Novom čase. A to z toho dôvodu, že aj ja mám isť na súkromnú kliniku do Nitry.
Napr. Ty ich máš krásne hneď po opke, take by som chcela prebudenie po opke a nie take ako mala monitaaa

Lucia83

Mravcadlo
Ahoj ceckoska! Vobec sa ale vobec netrap ze ake su teraz!!! Je to uplny nezmysel riesit tak kratko po opke budu urcite krasne. J to dlhy proces rekonvalescencie. Predstav si aky je to zakrok a chce to svoj cas kym sa prirastie sval. Aj ja som ich mala velmi hore . A eraz su uplne prirodzene ako moje.

Janulkalea
Som rada ze je toto forum a ked som mala problem po opke tak mi baby hned poradili ale ty si mravcadlu teraz pekne pokazila vecer. Prsia po operacii nemozu byt hned dokonale kedze je to zasah do organizmu. Myslis si ze hned budes mat krasne prsia?? To urcite nie. Ked si neni schopna prijat tento fakt , tak potom opku vazne neries. Drzim palce pri rozhodnuti.

Ewelik
Tak to budem na teba mysliet , je mi uplne jasne ze budes spokojna. Ty si hned riesila po opke vacsie, tak si splnis sen. Baby uz jedno mas a druhe asi az o par rokov planujes, tak potom das vacsie :-))
Inak neries ludi co ti hovoria ze nedavaj si vacsie Ako si pisala ty ich budes nosit, ked budes ty spojna to je najhlavnejsie. Inak podla mna robi na poziadanie aj eurosilikace ale tie nejsumakke?? Aspon tak tu niekto raz pisal..

Skoricka

Kde si krasavica??? Este sviatkujes??
Zohnala som podprdky konecne s mojim obvodom.

Monitaaa
Plne ta chapem, ze ti lezie na nervy ohovaranie chirmedu ked ty si spokojna, ale zatial nevieme ze ci je clanok o Avelane. Neni to tam uvedene a kazdopadne tam nieco nesedi kedze tam neni uvedene meno dr ani klinika a doktor jej radil upravenie co odmietla.

Tak nerobme z komara somara.

angie77

Janulkalea

Myslím,ze ty si naozaj není este pripravena podstupit takyto zákrok, inak by si bola stotoznena s komplikaciami,ktore mozu nastat a aj s tým ze po opke tvoje prsia mozu vyzerat vselijako :-)

Monitaaa

janulkalea
no ja som ich videla prvy krat az po dvoch tyzdnoch a bola som pripravena na to uz pred opkou ze budu vyzerat hrozne po opke. teraz som velmi spokojna. dakujem

janulkalea

Monitaaa,

no tvoje prsia vidím prvý krát, no keby sa zobudím po opke a vyzerajú moje prsia tak ako tvoje tak sa asi zbláznim, no to je katastrofa, ale za to teraz ich máš peknučkeee.
Vidím, že ja nie som človek na toto, ja by som to nezvládla to čo vy.

Monitaaa

Leus atd...
Baby nehnevajte sa, ale uz aj mne trocha lezie na nervy, že akonahle tu vyskoči Chirmed, ihned sa pustate do kritiky aj ked ziadnu nespokojnu babu okrem Vladky som tu tiez este nestretla /vladku plne chapem/. Poviem to na rovinu, na mna sa prve info ohladom toho zvalili tyzden pred opkou a na dva dni ma zneistili, ale som rada, ze som sa aj tak rozhodla tam isť na zaklade mojich predchadzajucich skusenosti... Ked urobil jednu chybu chirmed bude sa to tu ohovarat este asi desat rokov, minule tu pisala baba, ktorej urobil červen zle prsia, teraz v nitre, a este si to museli aj komplet cele zaplatit bez akejkolvek zlavy. Chirmed si aspon vazi svoje zakazničky, a nemyslite si ze ich ma nejak malo.... Nejdem tu nadavat na ziadneho lekara, pisala som to uz mnoho krat, kazdy vam určite urobi prsia najlepsie ako vie a ziadny nechce svoju pacientku oddrbat, ale tiez by ste mohli byt trocha tolerantnejsie, nie iba červen a mladek vedia urobit prsia. /a poviem uprimne ani od nich sa mi mnoho prs vobec nepači, ale zalezi od toho ako prsia vyzerali pred operaciou, od koze, ale to vy vsetko velmi dobre viete/
A leus... tebe fakt nerozumiem prečo sa neustale do nich navazas, ked prsia ti urobili fakt nadherne a to ze ty tvrdis ze su velmi velke, tak to je vec vkusu, lebo podla mna su pekne, a nejak si mensie silikony neviem predstavit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk