Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janulkalea

mravcadlo 1,

pozerám na tie tvoje prsia, ale pridú mi take zvláštne a keď mám byť úprimná tak vôbec sa mi nepáčia. Z boku to vyzerá ako zdeformované, alebo čo ?
Možno je to len zlé foto. Nehnevaj sa,dúfam že Ti to sadne a uvoľnia sa. kto Ťa operoval?????

mravcadlo1

lilabmw dik lebo doktorka vravela že až po 2 mes. je mi jasné že ešte zaťažovať peiamo prsný sval by bola blbosť ale toto som potrebovala počuť lebo je mi jasné že že ked sa cvičia ruky a atď tak z časti sa namáha aj prsný sval . ja som mesiac po op a pri bruchu som necítila vobec nič

lilabmw

mravcadlo

kolko si po opke?No po mesiaci nohy som cvicila a brucho len tak uplne lahko pomaly nepustalo ma moc ale kazdym tyzdnom to povolovalo.A vrch som zacala tiez 5 tyzden take lahsie vahy najprv ramnea biceps to mi islo.A ob tyzden som uz aj triceps.Chrbat som sa bala nakolko by som pri stahovani kladky musela mat hore ruky tak to som az nejaky 6 tyzden mozno neskor zacala.A prsia som zacala az teraz cvicit oficialne nejako mi to nechybalo cvicit a aj som sa bala nejak :-) takze hor sa dotoho

mravcadlo1

lilabmw ozaj moja ty cvičíš že? chcem sa spýtať už som začala chodiť po mesiaci do fitka a kedy tak asi môžm začať cvičiť aj vrch? Zatial robim len spodok a brucho diky

lilabmw

ewel007

zlata :-) no niesom ale vies tam uz ked pojdem na konzultacku rovno o tyzden mozem byt operovana takze tam chcem ist az vtedy ked uz budem mat aj prasule samozrejme aj rozhodnute na 100%.Dnes ma to zase chytili a sa rozhodujem bud nagor 575 Extra vysoky alebo 600 ES extra vysoky nakolko ja mam sirkovy hrudnik a sportovu postavu ku mne budu akurat si myslim aj ked som sice malicka ale tak chcem plny hrudnik :-)Tak sa tesim s tebou som zvedava jak obrine budes mat :-)To budu riadne mega kozy uz tie 500 si mala riadne cicky.Ja sa rozhodnem tento tyzden ci teraz uz alebo az koncom roka.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk