Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Tomyum

Neviem no mne sa od zaciatku zdaju male,ale to asi preto,ze mne sa pacia velke cici ;-)
Tak ja mam tiez doma maleho certika a verim,ze vsetko dopadne ako..
Dakujem ti krasne si zlata a dufam ze budete na mna kocky tu s fora mysliet :-)

monikasss

cicimici

máš pekné prsia, vidím že aj Ty máš medzi nimi medzeru. Nemáš problém zohnať podprsenky? Ja už teraz vidím že to bude problém keďže všetky vyrábajú väčšinou s košíčkami dosť u seba a nechcem ich tam vtláčať za každú cenu.

tomyum1

Ewell
Drzim ti palce ze si sa rozhodla a ides do vacsich, kebyze mozem idem aj ja:-) lenze mne uz rodina nedovoli ist znovu na opku a tiez mam zodpovednost za moje dieta. Ale mozno za par rokov... To uz budem staraaaa :-)))

ewel007

Tomyum a kocky

Uplne suhlasim co si napisala,viem ze si dr.Mladek na klinike zaklada s myslim ze keby sa mu aj cosi taketo stane,pristupi k tomu inaca nieze vypyta este sj dalsie ecka za dalsiu opku,ved to vyzera hrozne na tych foto,to nevyzera ze by operoval odbornik..dalsia vec ze je v clanku uvedena aj ta modelacia,ktoru odmietla a celkovo aj akokeby organizmus neprijal implos.Tak isto ako Zuleko doverovala Chirmedu, po tych udalostiach tak aj ja doverujem Avelane dr. ze to vo februari dobre dopadne a budem spokojna..ale samozrejme je to na kazdej s Vas :)

olivka21

Baby
ete k tomu clanku: ak citate pozorne,tak s tam lekar zmienuje,ze pacientke odporucal aj modelaciu,co odmietla,tak zas a znova sa potvrdzuje to,ze treba verit a pocuvat doktora! Mozno by vysledok bol uplne iny!

olivka21

Baby
ete k tomu clanku: ak citate pozorne,tak s tam lekar zmienuje,ze pacientke odporucal aj modelaciu,co odmietla,tak zas a znova sa potvrdzuje to,ze treba verit a pocuvat doktora! Mozno by vysledok bol uplne iny!

olivka21

Rita
chapem to spravne,ze uz dr.koperniech prebera pacientky pana dr.cervena? Takze ak idem k cervenovi,moze sa stat,ze ma zoperuje koperniech?

tomyum1

Zuleko
To iste plati o chirmede, vladka19 mala velmi zlu skusenost ale napr ty a ine baby ste velmi spokojne. A vysledok nadherny!!! Takze?

Zuleko

Tomyum
Uplne suhlasim s tvojim prispevkom!Keby sme takto postupovali po kazdom, co uvidime niejakyclanok na topkach a podobnych veciach ziadnaz nas nema prsia..

tomyum1

Baby, clanky z noveho casu a podobnehombulvaru by som az tak nebrala za urcujuce, su vacsinou tendencne a subjektivne, preco asi neuviedli kliniku a lekara, lebo to asi nie je take uplne jednoznacne kde sa stala chyba a boja sa zaloby? Moze byt za tym aj konkurencny boj, avelane si ziskava meno a niekomu moze byt trnom v oku... Stat sa moze hocico, mohla to byt chyba lekara, nikto nie je neomylny. Mohli byt ine okolnosti o ktorych sa v clanku nepise. Z jedneho pripadu netreba robit unahlene zavery... Kazda baba ktora sa rozhodne ist do toho si je vedoma rizik a aj ked dufa ze jej sa nic nestane, stat sa moze. Takychto pripadov ako je clanok v novinach je vela, len sa nezverejnuju a nikto sa nimi "nechvali". Kazdy lekar ma urcite percento reoperacii, ale o nich nevieme, nebude nam ich predsa na konzultacke ukazovat ak chce aby sme sli k nemu :-)

Tak si drzme palce a doktorom zelame do noveho roku zdravy usudok a pevnu ruku :-)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk