Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

0705bubu

acerka8
Ahoj ja som mala 2 tyzdne dovolenku. Rez mam pod prsiami takze bolo to jednoduchsie ako s rezom pod pazuchou. Mala som aj dreny takze mne sa ta nadbytocna krv nezrazala a nemala som ani bolesti ani modriny. Tiez robim v kancli tak sa dalo.

acerka8

0705bubu ahoj,
chcem sa Ťa opýtať za ako dlho si mohla po opke fungovať, myslím pracovať, napr. kancelárii?
Ďakujem za odpoveď.

0705bubu

Ahojte ceckane a cakatelky. Dlho som tu nekukla a vidim ze nas je staale viac. V prvom rade Vam chcem vsetkym popriat vsetko krasne a dobre v novom roku, cakatelkam vela radosti a pohody pri plneni ich sna a nam uz hrbolatejsim vela spokojnosti a hlavne bezproblemovosti s nasimi novymi kamoskami:-) Ja som 8 mesiacov po opke a je to super a parada ale sak viete o com je to:-) porobim aj nejake nove foto ale myslim ze velka zmena tam nie je stale stoja krasne ako vojaci :-)))) Tak sa drzkajte a tie co vahate zahodte to za hlavu a dajte sa do toho ten pocit a zmena su neopisatelne. Ahojte

nanka

tamiz,

a kedy si mala ist povodne? boze ja tiez kazdy den hypnotizujem telefon a nic. ja by som aj s aprilom bola spokojna.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk