Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

cicimici

máš pekné prsia, vidím že aj Ty máš medzi nimi medzeru. Nemáš problém zohnať podprsenky? Ja už teraz vidím že to bude problém keďže všetky vyrábajú väčšinou s košíčkami dosť u seba a nechcem ich tam vtláčať za každú cenu.

tomyum1

Ewell
Drzim ti palce ze si sa rozhodla a ides do vacsich, kebyze mozem idem aj ja:-) lenze mne uz rodina nedovoli ist znovu na opku a tiez mam zodpovednost za moje dieta. Ale mozno za par rokov... To uz budem staraaaa :-)))

ewel007

Tomyum a kocky

Uplne suhlasim co si napisala,viem ze si dr.Mladek na klinike zaklada s myslim ze keby sa mu aj cosi taketo stane,pristupi k tomu inaca nieze vypyta este sj dalsie ecka za dalsiu opku,ved to vyzera hrozne na tych foto,to nevyzera ze by operoval odbornik..dalsia vec ze je v clanku uvedena aj ta modelacia,ktoru odmietla a celkovo aj akokeby organizmus neprijal implos.Tak isto ako Zuleko doverovala Chirmedu, po tych udalostiach tak aj ja doverujem Avelane dr. ze to vo februari dobre dopadne a budem spokojna..ale samozrejme je to na kazdej s Vas :)

olivka21

Baby
ete k tomu clanku: ak citate pozorne,tak s tam lekar zmienuje,ze pacientke odporucal aj modelaciu,co odmietla,tak zas a znova sa potvrdzuje to,ze treba verit a pocuvat doktora! Mozno by vysledok bol uplne iny!

olivka21

Baby
ete k tomu clanku: ak citate pozorne,tak s tam lekar zmienuje,ze pacientke odporucal aj modelaciu,co odmietla,tak zas a znova sa potvrdzuje to,ze treba verit a pocuvat doktora! Mozno by vysledok bol uplne iny!

olivka21

Rita
chapem to spravne,ze uz dr.koperniech prebera pacientky pana dr.cervena? Takze ak idem k cervenovi,moze sa stat,ze ma zoperuje koperniech?

tomyum1

Zuleko
To iste plati o chirmede, vladka19 mala velmi zlu skusenost ale napr ty a ine baby ste velmi spokojne. A vysledok nadherny!!! Takze?

Zuleko

Tomyum
Uplne suhlasim s tvojim prispevkom!Keby sme takto postupovali po kazdom, co uvidime niejakyclanok na topkach a podobnych veciach ziadnaz nas nema prsia..

tomyum1

Baby, clanky z noveho casu a podobnehombulvaru by som az tak nebrala za urcujuce, su vacsinou tendencne a subjektivne, preco asi neuviedli kliniku a lekara, lebo to asi nie je take uplne jednoznacne kde sa stala chyba a boja sa zaloby? Moze byt za tym aj konkurencny boj, avelane si ziskava meno a niekomu moze byt trnom v oku... Stat sa moze hocico, mohla to byt chyba lekara, nikto nie je neomylny. Mohli byt ine okolnosti o ktorych sa v clanku nepise. Z jedneho pripadu netreba robit unahlene zavery... Kazda baba ktora sa rozhodne ist do toho si je vedoma rizik a aj ked dufa ze jej sa nic nestane, stat sa moze. Takychto pripadov ako je clanok v novinach je vela, len sa nezverejnuju a nikto sa nimi "nechvali". Kazdy lekar ma urcite percento reoperacii, ale o nich nevieme, nebude nam ich predsa na konzultacke ukazovat ak chce aby sme sli k nemu :-)

Tak si drzme palce a doktorom zelame do noveho roku zdravy usudok a pevnu ruku :-)

zuzka382

Baby ja som sa dnes po tom článku čo vyšiel tu vas.cas.sk rozhodla, že mne to za to nestojí, ak mám vyzerať takto, to radšej tak ako doteraz. Viem si predstaviť podstatne lepšie investovanie 4tisíc eur, ved to je nehorázne akú drzosť mal ten lekár ešte jej dať zaplatiť za opravu!
Som zdravá chvalabohu a menšie prsia prežijem, ale toto by som asi fakt neprežila, keby ma niekto tak doriadil. :((
Ale každej to prajem, ktorej sa to podarí a všetko je ok.