Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ja mam utly hrudnik tak preto tak mozno vyzerali na mne tie prsia, ze su vacsie.Najlepsie sa poradit s doktorom velmi to je individualne, napriklad pred tym som nosila D podprsenky a aj teraz obleciem niektore D.

TARA_

Zuleko
Ked pises, ze 70C/D tak to by som asi potom brala vacsie. Lebo ak sa nemylim, tak cim vacsi obvod, tak aj kosik je vacsie, nie? A ako som ja mala 80D, tak to asi boli vacie a to neboli nejake bomoby, cize mensie od tych by som nechcela :)

TARA_

zuleko
urcite zavisi aj od postavy a od inych faktorov. No ja som si myslela, ze kedze som kojila a prsia mam natiahnute, tak by taka velkost nemala byt problem, ale stale sa mi Dr. chcel zmestit do sirky implantatu, ze to ho nepusti. A pritom mam obvod pod 80, cez 90 a plecia mam siroke, nie som nejake tintitko hore ...

TARA_

prave preto som sa ta pytala, lebo viem, ze si mala 390 a velmi sa mi pacili. Len fotky urcite skresluju a mozno vyzeraju na fotkach vacie ... A aku si nosila velkost po prvej opke? No to ja prave ani neviem, ci by mi dal viac ako 400, to sme sa ani nebavili ... musim sa este spytat :)

Zuleko

Tara
Tak ja som mala skoro ze take prsia ako ty a mala som 390ml,takze pokial chces take ake som mala ja ber 400,ale pokial chces vacsie este trosku od mojich tak chod do 450:-)

TARA_

ano, to som ja :) Ja mam teraz 80B, len to som uz kojila, predtym som mala vacsie. Neviem, ci mi staci tych 400ml alebo tlacit do vacsich ... ked som kojila, som mala 80D a tie boli super :)

Zuleko

Tara_
Ty si v galerke pod nickom TARA?Lebo podciarkovnik som nenasla:-)Ak ano tak som mala svoje povodne prsia velmi podobne tym tvojim:)

Zuleko

Tara
Ja som mala svoje prsia take slabsie jednotky.Podprsenkysom nosila 75A-75B ale tie mensie strihy:-)Pozriem ta v galerke a poviem ti ci mas vacsie alebo mensie ako som mala ja:-)

TARA_

Zuleko
Ahoj, pamatam sa, ze sa ta to uz niekdo kedysi pytal, ale nepamatam si odpoved :) Prosim ta ake si mala prsia este pred prvou opkou? Chcela by som dosiahnut aspon taku velkost ako si mala po prvej opke. Niktore 400 ml sa mi zdaju ok a na niekom male ... viem, ze kazdemu to urobi inu velkost, len neviem, co to urobi mne :) Mne doktor povedal, ze mam take male dvojky, cize take 1,5 ...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk