Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Ahoj baby,
s hrôzou pozerám na noviny, no katastrofa, ja si tie prsia asi pri takomto tempe v živote nedám urobiť. Mala som isť v decembri k Očenášovi, ale zostala som chorá, a nedávno som sa objednala na konzultáciu k Mládekovi, nakoľko to mám bližšie do Nitry.
A teraz keď čítam noviny, že na súkromnej klinike v Nitre sa stalo toto, tak mám dosť.
Čo ja viem, tak súkromná klinika na prsia je len u mládeka.
Ak viete či to bola jeho, ale kto tu babu operoval, dajte vedieť.
Tak asi radšej pôjdem do BB k Očenšovi, radšej sa nacestujem.
Ďakujem

campa

Cicimici
Krasne prsicka,modrinky uz zmyzli,spokojna si urcite.Ako sa citis,uz mozes vykonavat nejake tie lahsie pracicky?

Matonea 1
Chystas sa ña reoperaciu?Chces vacsie?

Mne chyba 12 dni a budem uz aj ja mat krasny dekolt...

rita149

juj baby zle sa pozerajeú a čítajú take veci ako v tom članku ale to je zial riziko.

Ja som bola 3.1 v BB a potvrdilo sa mi že som si dobre vybrala zase a MUDr.Koperniech ma fakt šikovne ručičky, je velmi milí! Dobre si vybral ten naš doktor Červeň :-)
a Ja som rada ze som si ich vybrala!!!

ewel007

tomyum1

no ved hej..a vieš môže to spadať aj pravom aj nepravom aj na kliniku kde sme boli operovane aj my baby s fora, kedže uviedli Nr, sukromna klinika..to tam mali uviesť kde a ktorý dr operoval, aspon si myslím..ale veru jej chudiatko nezavidím.. môže sa také čosi stať aj skusenemu chirurgovi?!

tomyum1

Ewel

V clanku vas.cas.sk pisu ze sukromna klinika v nitre, nazov kliniky ani meno lekara nezverejnili. Ktovie preco. Ked pred 10 rokmi v ba pri opke zomrela baba pisali v novinach o tom, aj nazov kliniky aj meno lekara zverejnili.

Majka1910

silia
ja som v chirmede nebola, mna operoval doktor Cerven. Co sa vladke udialo si precitaj v galerke, vladka to tam cele opisala.. je strasne, ze sa stavaju v dnesnej dobe aj taketo chyby.

habibi78

ahojte dievcence.... dnes chcem iba vyjadrit podporu dievcine ktorej toto urobili v Chirmede... toto sa nemoze iba tak lekarovi prepiect pane Boze, to co je za hovado...ze je vsetko v poriadku??? ruky by som mu polamala debilovi...
Mas moju plnu podporu, drzim ti palce, nech tento hnusny boj vyhras... hlavne ze si ziva a zdrava pri tych odbornikoch...

silia

majka a vladka
môžem vedieť, aký bol problém s tým chirmedom? boli ste niektorá nespokojná?prosím odpovedzte ja sa tam chystám :(

Majka1910

Vladka19
ahoj, dnes ked som citala clanok na cas.sk tak som si spomenula na teba.
Ako sa mas? Ako pokracujes dalej? Stale riesis ten Chirmed? mas uz nieco nove? prepac,ze mam tolko otazok len som zvedava ci si sa dockala spravodlivosti..