Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Tina791976.... ty si taka mila:-) tie neriesim medzeru medzi prsiami aj jednu bradavku mam trosku nizsie ale nevadi mi to :-) som rada ze tam nieco mam :-) presne tak ako pises ja uz budem mat 35 zachvilku a nepotrebujem sa tiez pretrcat hore bez:-) ked som sa na toto vsetko pytala segier tak mi uz nevedeli odpovedat ci to mali tiez....aj oni si dali urobit prsia ale uz ich maju dlho :-) ja viem ze je este skoro robit zavery lebo je to priskoro a ono to hojenie je zdlhavejsie ...dakujem ze si ma ukludnila :-) noooo ked si to porovnam pred a po oke tak je to. Obrovsky rozdiel je to super pocit :-)

tina691976

jajakarinka
ja viem je to zlé ked človek potrebuje poradiť a kto iný ako baby čo už maju tie isté trampoty za sebou neboj bude všetko ok ja zas mám medzeru mezdi prsiami a zatial ich nespojím do kopy ale nejako to ani neriešim ja som to mala aj pred tým tak prežijem aj teras ved už sa pretrčať nemusím hore bez tie časy ja mám už za sebou :) v mojich skoro 38 rokou som rada že namiesto šupiek mám pekné prsia, vydrž ved ešte je to skoro aby si sa strachovala hlavná vedz že su prsia :)

jajakarinka

Tina691976......dakujem za odpoved:-) vies aj take ne je to prsko ako to prave ... to prave je take krajsie aj pekne formovane uz mi s roho sibe:-) si mila kazdemu poradis a povzbudis cloveka :-) mam gulate inplantaty ako ty ....mas ich velmi pekne take sa mi pacia dufam ze aj mne sa to da do poriadku a budu mat taky tvar ako mas ty :-)

tina691976

jajakarinka
ahoj no ja sm ten opuch mala asi mesiac a tiež na lavej strane ktoru som velmi málo používala čo som sa až čudovala lebo pravu som namáhala od začiatku ovela viac ale ono to odznelo samo fakt do mesiaca nechaj tomu čas aj teras ked niečo tak len lavu stranu pociťujem a pravá ok neboj všetko sa na dobre obráti ved niekotré ženy písali že mali opuch aj tri mesiace

henka88

sashinka1985
ahojky, kukám, že si tu napísala, tak sa hned chcem opýtať, že ako si na tom s prsiami? :) Už ti zmäkli a všetko ok? Ja mám pravé ešte stále pevnejšie, ľavé už je ok, v podstate je všetko v poriadku ale nehnem ich ešte k sebe :)
Môj dr. hovorí cez noc bez podprdy asi po 3 mesiacoch.

jajakarinka

Tina691976... prosimta mam taky problem ked som si pozerala fotky tak mam opuch stale na lavom prsku a na pravom nie mam to od zaciatku som 4 tyzdne po opke a ten opuch nemizne ...aj ty si mala opuch vsak? Som s toho nervozna:-) na kontrolu mam ist 18 maja ...prosimta po akej dobe sa ti to dalo do poriadku ? A v tom lavom prsku mam mensi inplantat skor by som cakala ze tam kde mam vacsi inplantat tan bude opuch

Nikola21

mulatka

no ja idem k dr. Magdovi. Momentalne som vzahranici takze ja budem robit testy 2 dni pred opkou. Ale vedia mi to vsetko spravit v jeden den takze to je super. Konzultaciu som mala teraz pred dvoma tyzdnami a vsetko prebehlo fajnovo takze uz sa tesim :)

tina691976

elle
určite počkaj všetko ti dojde mailom len zajačik tá dobrá žienka čo to spravuje je zamestnaný človek ona to robý popri práci a starostlivosti o rodinu nezištne tak určie ked sa ktomu dostane dostaneš všetky inštrukcie

elle

Ahojte, chcem sa opytat, ze vcera som poslala fotky prs "pred" do galerky na galeria@zoznam.sk a doteraz mi nedosla odpoved, ze ci cakat, alebo co robit? :-) Vdaka

tina691976

sashinka1985
ja som už desať týždnou po opke ale ešte spávam stále v športovej podprde ja sa cítim vtom tak bezpečne aj ked nemusím tak si ju vždy večer dám :) ale už spímm v pohode celu noc na bruchu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk