Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Gabby
Ja ti za seba Mladeka odporucam,max spokojnost,keby nie tak sa k nemu znovu nevraciam,idem k nemu na jar aj na kysku do pusi,plne mu vo vsetkom doverujem,dohodli sme na prvej konzultacii na 450ml a nakoniec mam 500ml,pytala som max na prvykrat kolko sa da..suhlasim s Elle ohladne terminu,volaj cim skor,ak sa ti nechce cakat do juna a myslim ze sa ti to moze este vo feb podarit

gabbyy

Ella
Ďakujem je som na konzultácke uz bola dvakrat u cervena a potom v avelane dr kovaca kedže mladek tam vtedy nebol . Bola som na sr iba na otocku. Žijem v Uk takze si to potrebujem naplánovat a vziat si dovolenku takze aj keby volali skor , neda sa mi prísť . Obaja doktori mi navrhli zo iste takze verím že mladek navrhne tiez 400vky. Bola niektora z vás z dr kovaca? Bol veľmi sympaticky ale každá tu ospevuje dr Mladeka tak pôjdem radšej k nemu :-)
Elle ty si spokojná??

eelle

Gabby ak ti môžem poradiť zavolaj čo najskôr a objednaj sa na konzultaciu lebo ja som sa pred tromi týždňami informovala a uz vtedy bol február skoro celý plný ale v kuse niekto vypadava tak keby ti dajú neskoro termín tak skús im priebežne volať či im niekto nevypadol lebo im povypadavali a mne vôbec nikto nevolal tak som im raz zavolala a o mesiac sa mi to posunulo...

Inak baby Mam rez okolo dvorcov a po troch týždňoch mi lekár povedal že uz nemusim prelepivat jazvy, vy ste si ich koľko prelepovali ?

ewel007

Gabby
Ja som spokojna s mentormi ale taku velkost a profil aky chcem mentor nema,a ak sa ti nechce cakat napis dokimu alebo crnk na kliniku ci robia s ES ja dufam ze hej,po sviatkoch sa mu znovu ozvem a dohodneme sa 100%

gabbyy

No ked som bola na konzulke vraveli že maju iba nagory a mentory . A s mentormi si nebola spokojná ? Ja som objednana k červenovi ale nechcem cakat do júna tak zvažuje Mladeka, obaja mi navrhli 400ml ale viem že eurosilikony sú vacsie tak sa bojim či mentory nebudú male

ewel007

Gabby
Ano idem znovu do Avelane lebo som bola max spokojna atolko som dokiho otravovala pred sviatkami mailami a pisla som ci sa daju aj ES a ze hej tak to v januari este dokonzultujeme.preco? Mas info ze nerobi s ES?

bambulkova

Ahojte, moje zlate :)
Po dlhej dlhej dobe sa ozyvam i ja a o den skor prajem vsetko dobre do noveho roku-operovanym kockam vela vela zdravicka a vytesovania z novych prsiek a cakatelkam najma vela odvahy a skore zotavenie :) Vidim, ze tu pribudlo kopec nových kociek. February, kvet a ostatné spolutrpitelky-ako sa Vam dari? Ja som kazdym dnom stastnejsia a stastnejsia, ze som sa rozhodla do toho ist :)

gabbyy

Ewel ty ides na reopku k mladekovi? Pisala si že ides mat eurosilikony nema on iba nagory a mentory? Inak baby mám termín u cervena 10.6 ak by si chcel niekto vymeniť termín dajte mi vediet.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk