Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

Nadranka

Zda sa ze su rovnako.. len cakam na odpuchnutie laveho zboku a prave trosku zvrchu. Potom uvidim :) Len nech bradavky neklesaju :/

nadranka

xexenka

Ahoj, pekne sa ti vyrovnali tie prsíčka. Ako to teraz vidíš? Dal ich dr. narovnako do výšky? Lebo vtedy bol od začiatku rozdiel.

ewel007

Xexenka
Samozrejme,urcite to bude uz vsetko ako ma a inak ja budem menit tiez o 200ml ale s mentorou na ES tiez extra vysoky.
Drzkaj sa!

xexenka

Dakujem. Urcite verite ze nemam ani len chut mysliet neg. Verim ze budu super!!! ;)

Ja som spominala ze nie som krpec preto vyzeraju ok a po vymene 400 necitim xtra rozdiel.

Mam 600 ES xtra vys.profil

ewel007

Xexenka
Drzim palce aby bol vysledok aky si zelas. Ja som zvedava ako budu na mne vyzerat take velke implose,a inak tieto 600ml su ako tvoje,to mas ES a profil ?

campa

Monikass
Stále ich máš krajšie a krajšie.

Xexenka
gratulujem vyzerajú krásne,vôbec na tebe nevyzeraju veľké,máš ich akuratne.

Janica 25
Ja som objednana pred opkou na predoperacne v Novamede a budem platiť 50€.

xexenka

Bolesti ovela mensie ale aj to ze rez je pod prsom. Pravy bol odzaciatku ok.lavy obcas citim.. ja som ale ani pri prvych nemala xtra bolesti..

K tym bradavkam-ja sa budem asi aj modlit nex sa to nedoserinka
Bo s takymito by som bola spokojna. Som zvedava ci sa budu este menit a ako.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk