Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cayman

Zuleko

ze naco som sem chodila...a videla hlavne tvoje fotky. Kraaaasne najkrajsie prsia. Preco si sa rozhodla pre vacsie? ja som presne 2 roky od opky a mesiac pred porodom :D a seru ma hrube a krive jazvy, je to nechutne plus ten druhy prsnik je stale iny. Doki povedal ze mam mensiu ml.zlazu ktora mi ho neprekryva ako to druhe, preto po kojeni pojdem do interkliniku, aby som si vypocula nazor aj inych

Zuleko

Cayman
Jasne ja sem stale chodim a prispievam;) Uz mam aj druhu reopku za sebou a nastastie je vsetko Ok;)tak co pridas sa ku nam a pojdes do vacsich? U koho planujes reopku a aku velkost?;)

lucus

ahojte dievčata som tu nova.prosim vas je tu nejaka kocka ,ktora si davala robit prsia v midicentre v piestanoch dakujem

cayman

Jemine baby vy sem este chodite? Xexenka zuleko uz ste stihli aj 2.opku? Ja odpadnem. Lia 86 ako si spokojna s prsiami? Ja zvazujem reopku ale uz nie u nasho chirurga.

janica25

cicimici,zuleko,lia86,kvet11

mate tak krasne tie prsia ze uz sa neviem dockat aj ja.tak dlho som na ne cakala a konecne sa budem citit ako zena a nebudem sa hambit vyzliect pred muzom.12.1 idem na to
lia86 ty mas 410? teda vyzeraju vacsie aj 500 by som povedala fakt paradne.a u koho si bola to mas vp es?

Zuleko

Lia
Ja som bola na reopke opat v Chirmede u MUDr.Magda;)Som velmi spokojna,co sa tyka tohp ci su tahsie to vobec nepocitujem.Podprsenky velmi tazko zhanam, aj ked je pravda ze niektore su mu dobre aj D, zalezi vsetko od strihu a tvaru kosika;))

ivava

cicimici
moja ja nosim aj uplne take latkove ale v tych co drzia tvar nevystuzene sa citim lepsie tak nosim aj take ved hadam to nevadi ved to su neni vystuzene.a predstav si aj ja nosim maminine je mi dobre aj Becko ale omnoho lepsie mi je Cecko.a pooperacnu podprdu mam 75B.na tebe vyzeraju prska vacsie mas uzucky hrudnik.