Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Xexenka
Tak super ze uz mas po,som na teba myslela,mna reopka caka vo feb a chcela som sa opytat ci su bolesti mensie ako pri prvej opke a tak.diky

Zuleko

xexenka
fakt tie bradavky mas teraz o dost vyssie,tak dufamze budes spokojna a ze to tak ostane uz navzdy:-)Prska mas pekne a nie su to ani obryne,pekne k tvojej postave,ved tebe aj o melony neslo:-)

monikasss

xexenka

Ty že máš 600ml ? Ale nevyzerajú také mega, úplne idú k Tvojej postave, super. Ja rozmýšľam že pôjdem o rok do 500ml... ale uvidím.

monikasss

janica25

no ja som nepotrebovala RTG pluc /až od 40tky/. Ja som bola s močom u obvoďáčky, tam mi zobrala krv, vypísala so mnou dotazník ohľadom anamnézi čo mi dali na klinike a u internej mi urobili len EKG. Internistka sa bavila so mnou jak so psom akoby jej vadilo že idem na nejakú plastiku pŕs, vraj nevie či mi stačí EKG a že aby ma neposlali domov že to bude môj problém a bola protivná jak opica. Sestrička vyzvedala koľko to stojí a či to potrebujem a chujoviny okolo toho... jáj strašný prístup keď sa to netýka zdravotnej stránky ale estetickej tak ste výmyselná panička ktorá nevie čo s prachami, tak to berú lekári u nás. Inak na gyne sono a to je všetko. Anesteziologické si už urobia pred operáciou. Inak boli tam so mnou holky čo nemali vôbec interné vyšetrenie a neriešili to tam urobili im to priamo na sále. Vraj je to všetko moc nadnesené.

A normálne povedz že ideš na augmentáciu nemusíš sa cítit blbo, kašli na lekárov raz to prežiješ aj keď sa nebudú chovať vzorovo a prívetivo viac krát tam aj tak nepáchneš.

Inak najlepšia bola moja obvoďáčka, vravím že idem na augmentáciu a ona vôbec nevedela čo to je a potom vraví až som išla s komplet výsledkami o pár dní že: "Jeee a to budete mať silikonové prsa, to som nevedela?" No milé moje pipulenky toto sú podaktorí kvalifikovaní lekári. :D :D :D

janica25

monikasss

tak aspon niekto sa tu ozval.prosim ta co vsetko si potrebovala ake predoperacne krv u obvodnej interne ekg aj RTG pluc?a obvodneci na internomj si hovorila kam ides ?

monikasss

ivava

aj ja som si všimla že "nejak to vázne" ... šak holky chceme sa deliť s vašimi zážitkami, potrebujeme občas poradiť a málokedy sa stane že sa najde nejaká hodná duša a hodí radu do placu. Tak šup šup tuším s prichádzajúcim koncom roka vám odchádza aj chuť do života :D :D

janica25

acerka8 a co vsetko ti robili?mne obvodna odbery a este interne.staci to ci treba aj rengen pluc a neake dalsie vysetrenia?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk