Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

Baby chcem sa spytat kolko prsia odpuchaju? mne sa zda ze ich uz opuchnute nemam...som tri tyzdne po opke, citim prsia akoby mam na mojich danu nejaku velku vypchatu podprdu ktora mi ich tlaciii...kedy ich uz zacnem citit ako svoje aspom trochu...

matka177

Ahojte kocky,

mozem po 6 tyzdnoch od operacie double push up-ku? Bojim sa aby sa mi nestalo nieco s implosom ked je to tak velmi vystuzene.

nanka

ivava,

dakujem ti za odpoved.ja som uz nos raz robeny mala u ineho chirurga, po zlozeni dlahy to bolo lepsie, ako to co tam bolo predtym, ale takisto som cakala viac...teraz mi ho bude robit dr. cerven,tak som chcela vediet tvoje dojmy.
a gratulujem, ze sa tesis s prsickami :)

ivava

Baby dnes som kupovala podprdu ale bez vystuze s kosticou a 75/C mi je trocha male...a to ked som ich kupovala myslela som ze budu velke....

fekynka

Silia,
ano ja spolu aj s Mahulienkou sme boli operovane v Medicore v PP panom doktorom Červenom.Je tazko radit ti ku ktoremu doktorovi by si mala ist nakolko kazda znas by odporucila prave toho co ju operoval.No ja sama som bola na 2 konzultackach u doktora Červena a doktora Juraška.Rozhodla som sa nakoniec pre Červena.Sprav tak aj ty kto na teba spravy lepsi dojem tak tomu sa zver :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk