Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

toryka
ja mam na tych jazvach leukoplast od kedy mi vybral stehy, aj ked som este mala chrasticky, posledne mi vlastne zisli len nedavno. ale kazdy lekar ma na to iny postup.

toryka

monitaaa

urcite si ho pojdem kupit. ale teraz ich nemam prelepene, lebo sa mi spravili chrasticky z tej naplaste, tak cakam kym sa mi pokozka uplne zahoji a potom zacnem zas lepit. ja mam tiez velmi citlivu pokozku a hrozne jemnu, mozno preto sa mi tak ponatahovali. velmi som zvedava ake ich budes mat :)

angie77

Zuleko,Lucia83

ďakujem babule, zuleko vystrašila trošičku, ale v dobrom, ďakujem za rady, ja som mu volala, ale nedovolal som sa mu iba sestričke a tá ma ubezpečila že to určite nič nie je,že tam mám aj vnútorné stehy a to tie si môžem cítiť... ale že ak som si neni istá, že mám si to íst dat pozriet na pohotovost, ale nešla som,zdá sa mi to také prehnané utekat s takým niečim na pohotovost,ale vo štvtok vraj bude doktorko v práci a sestrička mu bude volat a povie mu o mne a dá mi vediet, že či mám príst či čo, tak uvidím,inak Luci dík, si ma upokoila že to môže byt aj koniec stehu, lebo naozaj to tak cítim pod jazvičkou, tak dúfam v to..nakoniec sa budem trápne cítit že robím paniku pre nič :))

babule inak ked tam máme tie vnútorné stehy, tak tie tam už ako ostanú? to sú tie samovstrebatelné? vôbec ma nenapadlo že ked nám vyberali stehy že nám tam ešte ostali vnútorné

Monitaaa

toryka
nabehni do lekarne kup si ten benzin a to je jedno či si to odlepis pred sprchou, alebo po, ked ti ta naplast vyschne, pojde to pekne dole aj tak, namocis ju z benzinom a zide dole uplne lahučko. No ja som ten typ, ze mam s jazvami problem, vsetky čo mam na tele sa mi poroztahovali, niektore aj vystupili, takze preto ich nosim stale prelepene, podla mna to zalezi od koze, niekto sa o to nemusi starat vobec a ma ich nadherne aj tak...

toryka

monitaaa

mne doktor povedal, ze si mam naplast davat po sprche dole, ale to je ovela horsie, lebo ide tazsie a zostava mi kopec lepidla na pokozke. moj dr mi ju na kontrolach vzdy len tak stahoval a az zbytky odstranoval s benzinom . ja ich prelepujem cca 1-2x za dva tyzdne, takze tie jazvy su neni zas az tak casto namahane. mne sa roztiahli az ked som ich prestala prelepovat a teraz po 2. operacii musim zas, aby sa este viac neroztiahli :/

nadranka

xexenka

Som veľmi zvedavá ako budú vyzerať. Ani nevyzeráš, že si nejak plnšia v postave na fotkách. Koľko máš kg a výšku?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk