Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matka177

Ahojte kocky,

mozem po 6 tyzdnoch od operacie double push up-ku? Bojim sa aby sa mi nestalo nieco s implosom ked je to tak velmi vystuzene.

nanka

ivava,

dakujem ti za odpoved.ja som uz nos raz robeny mala u ineho chirurga, po zlozeni dlahy to bolo lepsie, ako to co tam bolo predtym, ale takisto som cakala viac...teraz mi ho bude robit dr. cerven,tak som chcela vediet tvoje dojmy.
a gratulujem, ze sa tesis s prsickami :)

ivava

Baby dnes som kupovala podprdu ale bez vystuze s kosticou a 75/C mi je trocha male...a to ked som ich kupovala myslela som ze budu velke....

fekynka

Silia,
ano ja spolu aj s Mahulienkou sme boli operovane v Medicore v PP panom doktorom Červenom.Je tazko radit ti ku ktoremu doktorovi by si mala ist nakolko kazda znas by odporucila prave toho co ju operoval.No ja sama som bola na 2 konzultackach u doktora Červena a doktora Juraška.Rozhodla som sa nakoniec pre Červena.Sprav tak aj ty kto na teba spravy lepsi dojem tak tomu sa zver :-)

Rozalka

silia
tak výber doktorov je široký, závisí kde chceš ísť a koľko cestovať. Ak si blízko KE, dosť žien s fóra boli v Chirmede, ak Bystricu zvolíš, tak chvália Červeň, Očenáš, ak ešte ďalej tak veľmi spokojné sú aj dr. Mládekom z Nitry.. Tiež Červeň operuje aj v Poprade len uňho je čakacia doba aj niekedy rok. Musíš sama vedieť, skúsila by som aspoň 2 konzultácie u rôznych chirurgov a podľa simpatie a pocitov sa rozhodnúť. Ja som tiež blízko Košíc, ale opku som podstúpila u Dr. Očenáša v BB.

silia

takže vy ste boli v MEDICOR v Poprade?a kto vás operoval? a ste spokojné? prosím poraďte mi niekoho, neviem podľa čoho sa mám rozhodnúť...keď ten Medicor nemá na stránke ani žiadne fotky.. :(